2726
عنوان

عید داره بهم کوفت میشه. بیاید راهکار بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😂😂😂 اینجوری نگو. دوست دارم از ذهنم بره ولی نمیدونم چجوری

تو زنگ بزن 

زنگگگ روزی دوبار حداقل 

پیام چیه اه

اگه واقعا نامزدین دیگه نباید برات مهم باشه تو زنگ بزنی یا اون و...

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم
والاواسه ماهم عیدی نبود بخاطر ماه رمضان نتونستیم بریم پیش خانواده هامون الانم نشستم گوشه خونه اطرافم ...

😁😁

منم خیلی کار جور کردم برا عید امسالم. خوشحالم که اینقدر گفت خالی دارم و میتونم به کارای عقب مونده برسم 

نه  اونقدری شلوغ نیست که نتونه دوروز یه بار پیام بده  7 ماهه تقریبا

عزیزم بعضی مردا اخلاقشون همینطوریه

اگه وقتایی که پیش همین سرد نیست و محبتای زیرپوستی مردونشو داره تو این وظایفو ب عهده بگیر ک وقتی دورین بهش پیام بدی و حالشو بپرسی

ولی اگه کلا سرده باهات ممکنه به اصرار خانوادش تن به ازدواج داده باشه

در این صورتم بعضیاشون درست میشن به مرور و خودتم اگه دوسش داری میتونی با رفتارات جذبش کنی که کم کم گرم تر بشه باهات❤

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست...🌱
تو زنگ بزن  زنگگگ روزی دوبار حداقل  پیام چیه اه اگه واقعا نامزدین دیگه نباید برات مهم ب ...

خب باید یجوری باشه که احساس کنم براش مهمم نه اینکه مزاحمشم

دوست ندارم برگردم عقب نگاه کنم ببینم اون هیچ وقت بهم پیام نداده فقط جوابم رو می‌داده 

خب باید یجوری باشه که احساس کنم براش مهمم نه اینکه مزاحمشم دوست ندارم برگردم عقب نگاه کنم ببینم اون ...

خودت باید بهش بگی شب بیا چت کنیم دلمون برا هم تنگ میشه و ... عادتش بده

یعنی اصلا تصویری زنگ نمی زنه ببینه تو رو؟

عزیزم بعضی مردا اخلاقشون همینطوریه اگه وقتایی که پیش همین سرد نیست و محبتای زیرپوستی مردونشو داره ت ...

نه دوسم داره 

مطمئنم 

بارها بهم ثابت کرده 

ولی خب این اخلاق بدم داره که پیام نمیده. حالم رو نمیپرسه 

تا نبینتم بهم نمیگه دلتنگمه

چطور دوستت داره که میتونه انقدر بیخبر بمونه باید صبح ها پیام بده صبح بخیر و احوال پرسی شبم با هم چت ...

خب دیگه منم از همین شاکیم که چرا مدلش اینطوریه 

وقتی دوسم داره نباید اینطوری رفتار کنه 

خودت باید بهش بگی شب بیا چت کنیم دلمون برا هم تنگ میشه و ... عادتش بده یعنی اصلا تصویری زنگ نمی زنه ...

نمیزنه 😢

دارم میگم پیام خشک و خالی هم نمیده 

چه برسه تماس تصویری 

قبلا من خیلی بهش پیام میدادم ولی خب خودم خسته شدم 

دوست دارم یکمی هم اون پیگیر من باشه 

2706