2410
2553

خواب تعبیر میکنن اینا کارشون درسته یا دروغه آخه چرا پول میگیرن و اینکه اینا با جن و ارواح دست دارن؟! خطرناکه ازشون کمک بخوای برای تعبیر خواب؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
مگه چه خوابی دیدی که جوابش تو تعبیر خواب نیست بخوای بری دنبال همچین آدمایی

یک خوابی که هرجا گشتم نبود البته من ندیدم یک بنده خدایی دیده از من خواسته خواب دیده پدربزرگش بهش میگه بیام سرقبرت  میگه نمیدونم ناراحت بود ازم یا نفرین کرد درصورتی که این کاری نکرده که ناراحتش کرده باشه با مرده نرفته ها یا چیزی بهش نداده فقط گفته بیام سر قبرت شب قبلش هم خیلی گریه کرده بود قبل خواب ناراحتی روحی داره برای زندگیش میگم بخاطر آشفتگی شب قبلش بوده حالا معنیش اینه که اینو باخودش میبره؟ آخه با مرده نرفته یا چیزی ازش نگرفته و نداده فقط این کلمه رو شنید 

یک خوابی که هرجا گشتم نبود البته من ندیدم یک بنده خدایی دیده از من خواسته خواب دیده پدربزرگش بهش میگ ...

نه خواهرم اینو با خودش نمیبره مرده فقط در یک صورت آدم رو با خودش میبره که طرف خواب ببینه با مرده رفته یعنی مرده اونو با خودش ببره... من خودم چند ماه پیش یه خواب این شکلی دیدم که شوهر خالم اومد تو خوابم و بهم گفت بیا بریم من بهش گفتم بچه هام تنهان نمیتونم بیام باهاش نرفتم بعد اونم رفت ... حالا اگه کسی خواب ببینه که با مرده رفته ممکنه از دنیا بره حالا ایشون هم بره سر قبر پدر بزرگش یه فاتحه براش بخونه که روحش شاد بشه... من تعبیر این خوابها رو زیاد خوندم و دیدم بهش بگو خیالت راحت مشکلی پیش نمیاد 

2706