2737
2734
عنوان

سکته مغزی

3432 بازدید | 78 پست

همسرم جوونه سکته مغزی کرده و سمت چپ بدن حرکت نداره فیزیوتراپی میبریم اگه کسی در مورد مراقبتهای بعد از اون اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنه

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همسر من سکته قلبی کرد و عمل و اینا شد...از مراقبت های قلبی میدونم ولی مغزی نه....الهی که بزودی سرپا بشه

حتما فیزوتراپی ببرینش تا تازه هست زود راه بیافته

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91
همسر من سکته قلبی کرد و عمل و اینا شد...از مراقبت های قلبی میدونم ولی مغزی نه....الهی که بزودی سرپا ...

انشاالله یه سمت بدنش حرکت نداره

2738
نه چیزی متوجه نشدم الان تقریبا دو ماهه اینجور شده

پس خدا رو شکر خفیف بوده

یعنی کارش به عمل و اینا نکشید؟

مرتب فشارش رو چک کن

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91
پس خدا رو شکر خفیف بوده یعنی کارش به عمل و اینا نکشید؟ مرتب فشارش رو چک کن

نه اماده عمل بود بعدش گفتن نیاز نیست فشاراش نرماله همه الان مشکل بی حرکتی وفلجی سمت چپه

خداشفای عاجل و کامل بده انشاءالله 

نگران نباش، فیزیوتراپی ببرش به دکترش بگو جلسات زیاد بنویسه براش، یکی از نزدیکان ما بعد از سکته ۴۰ جلسه فیزیوتراپی رفت

ماساژور بخر تو خونه ماساژ بده سمت چپ بدنشو 

یه گوله کاموایی و نرم درست کن بزار تو مشتش آروم باز و بسته کنه دستشو 

حتماً حتماً غذاهای بدون نمک و چربی بهش بده بیشتر سوپ و کباب مرغ و میوه و سبزیجات، محیط استراحتش از تنش و سر و صدا و استرس دور باشه

فشارسنج بخر فشارشو هر روز کنترل کن

قرصاش حتماً باید سروقت خورده بشه

یکی از مضرترین تمایلاتی که من درطبیعت بشر دیده ام ،ناراضی بودن از حال و چشم داشت به آیندهٔ مجهول است؛به جای اینکه از تماشای گل های زیبایی که درکنار پنجره اتاقمان روییده است لذت ببریم در عالم رویا به گلستان سحرآمیزی که در کرانهٔ افق است چشم دوخته ایم!بعضی چیزها درجهان خیلی مهمتر از دارایی است…یکی از آنها توانایی خوش بودن با چیزهای ساده است؛
الان لحظه های طلایی هرکاری از دستتون برمیاد انجام بدین اصلا دلسوزی نکنید که درد داره یا مریضه  ...

روزانه یساعت فیزیوتراپی میبرن و‌ورزشم انجام میده ولی پیشرفتش خیلی کمه

نه چیزی متوجه نشدم الان تقریبا دو ماهه اینجور شده

فیزیوتراپی رو ادامه بدید و حرفای فیزیوتراپ رو گوش بدید احتمالا برای خونه هم تمرین دادن اونا رو انجام بدید 

هرگونه فشار و استرسی باید ازشون دور باشه

2706