2737
2734

تنهام بعدش خیلی میترسم بخدا میخوام برم دستشویی نمی تونم خیلی صدای وحشتناک میاد وای کاشکی نمی خوندم تاپیک رو تازه همسایمون هم خونه اجاره داده به چند تا پسره که اهل افغانستان هستن آلات اونا اومدن تو حیاط خودشون دارن دیوار درست میکنن تازه دیناب خونمون هم همش. خاموش و روشن میشه 

....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من رمان ترسناک گرفته بودم صبر می کردم همه بخوابن  بعد میخوندم 

هوا هم سرد بود سرویس بهداشتی هم تو حیاط😆😆

یهویی یادم میومد  وای چه غلطی کنم

وزش باد شاخه های درخت تکون میداد و صدا ها

کلی هیجان رمان بالا می برد 

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
2738
منم شب وقتی خوابن فیلم ترسناک میینم😀

بیشتر می چسبه😆

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری