2737
2734

اومدم ضعف کنم زودد

خدایا شکرت عاشقتم مرسی که همیشه هوامو داری فداتشم🥺❤️‍🩹 یک عدد دختر گیر افتاده در افکار پوسیده،میشه دعا کنید خواستگار داشته باشم خسته شدم از تیکه های فامیل و بقیه که چرا دخترت خواستگار نداره،$$میشه دعا کنید نامزدیم رسمی شه و کارامون درست شه زودتر&باشه ولی زندگی ی مادر پدر خوب ی زیبایی خوب ی زندگی بی تجاوز و ی زندگی بی حرف مردم و ی زندگی بدون حرص خوردنم  بهم زیادی بدهکاره^پیر شدم  پیررر🥺🥺 لطفا اگ اذیتت و ناراحتت کردم  ببخش و ادامه نده حتما حالم خوب نیس اما تو بدون عادی ای مرسی که درک میکنی💙😇😍هعی اینو که امشب مینویسم درست شب عیده و من جلوی ی جمع بزرگ از پدرم سر چیز فوق العاده کوچیک کتک خوردم و کلی فوش و عیب های چهره و رنگ و پوست و همه رو بهم جلوی مهمونامون گفت خیلی دلم شکست اینو عوض نمیکنم تا اگ تلاشای زیادم نتیجه داد یادم نره و فراموش نکنم کیا اذیتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لایکم کنید 

دیدین بخاطر خدا دنیام رنگی رنگی شد...؟! میخوام یه کاری انجام بدم میشه دعا کنین کارم بشه...؟ خیلی بهش امید بستم و ذوقشو دارم آخه میگن دعای دیگران میگیره... ❤️

روزه ام شدیدا هوس چاقاله وآلوچه کردم حسم گفت میخوای از اینا عکس بدی اومدم عکس ها رو ببینم لذت ببرم شاید هوسم کم بشه 

برای برگشتن آرامش و خوشبختی ب زندگیم میشه یه امن یجیب یا صلوات مهمونم کنید؟
2738
بچه ها پروفایل بخوایم بذاریم باید نی نی یار تاییدش کنه؟

اره

خدایا شکرت عاشقتم مرسی که همیشه هوامو داری فداتشم🥺❤️‍🩹 یک عدد دختر گیر افتاده در افکار پوسیده،میشه دعا کنید خواستگار داشته باشم خسته شدم از تیکه های فامیل و بقیه که چرا دخترت خواستگار نداره،$$میشه دعا کنید نامزدیم رسمی شه و کارامون درست شه زودتر&باشه ولی زندگی ی مادر پدر خوب ی زیبایی خوب ی زندگی بی تجاوز و ی زندگی بی حرف مردم و ی زندگی بدون حرص خوردنم  بهم زیادی بدهکاره^پیر شدم  پیررر🥺🥺 لطفا اگ اذیتت و ناراحتت کردم  ببخش و ادامه نده حتما حالم خوب نیس اما تو بدون عادی ای مرسی که درک میکنی💙😇😍هعی اینو که امشب مینویسم درست شب عیده و من جلوی ی جمع بزرگ از پدرم سر چیز فوق العاده کوچیک کتک خوردم و کلی فوش و عیب های چهره و رنگ و پوست و همه رو بهم جلوی مهمونامون گفت خیلی دلم شکست اینو عوض نمیکنم تا اگ تلاشای زیادم نتیجه داد یادم نره و فراموش نکنم کیا اذیتم
روزه ام شدیدا هوس چاقاله وآلوچه کردم حسم گفت میخوای از اینا عکس بدی اومدم عکس ها رو ببینم لذت ببرم ش ...

اتفاقا بیشتر میشه🤭

2706