2726
عنوان

تتوی رژ لب

258 بازدید | 17 پست

پوستم سفیده لبامم همینطور 

ینی رژم پاک ش  صورتم بی روح میشه 

این رنگ چطوره؟ 

چن وقت میمونه ؟ 

رنگ دیگ ایی مد نطرتونه بگین 

شروع 1/5ی روز میام ناپیک میزنم ک دندون اوردم   💜اینجا هر روز گزارش  کار میزارم   تا ب هدفم برسم ول نمیکنم 🦷🦾  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم همینجوریم ولی رژ مکه ای میزنم هم لبا نرم میکنه هم زود زود پاک نمیشه 

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
وای نکن خیلی زشته من دیدم تو صورت بقیه  خب ی رژ گرون قیمت قشنگ بگیر بزن چکاریه اخه

میورم 😂 

در روز همش دسنم رژه😂

شروع 1/5ی روز میام ناپیک میزنم ک دندون اوردم   💜اینجا هر روز گزارش  کار میزارم   تا ب هدفم برسم ول نمیکنم 🦷🦾  
عزیزم بنظرم شیدینگ بکن به لبات روح میده

چن وقت میمونه؟ 

خوبه من راضی ام روح داره صورتم اینجور هم نمیمونه ی هاله ملایم میشه

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
خوبه من راضی ام روح داره صورتم اینجور هم نمیمونه ی هاله ملایم میشه

ب مرور کمرنگ میشه ینی؟ 

2706