2726
عنوان

میشه بیاین خیلی نگرانم

224 بازدید | 15 پست

بچه ها خواهرم هفته پیش سرما خوردگی گرفت چند روزه که خوب شده دیشب من چیپس فلفلی یکم خوردم امروز صبح از خواب که بیدار شدم گلوم میسوزه و درد میکنه چای خوردم و دو تا گورجه ( نمیتونم روزه بگیرم به دلایل خصوصی) هنوز خوب نشدم

ممکنه سرماخورده باشم یا بخاطر چیپس فلفلی ها باشه ؟

اخه خیلی استرس گرفتم 

اسمم مثل فیک ها هست بخاطر اینکه شناسایی نشم و اسم دیگه ایی مد نظرم نبود😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دغدغه ها تو قربون😶خدایا دغدغه های منو باش ی تاپیک پربازدید میشه اصن

خدایا شکرت عاشقتم مرسی که همیشه هوامو داری فداتشم🥺❤️‍🩹 یک عدد دختر گیر افتاده در افکار پوسیده،میشه دعا کنید خواستگار داشته باشم خسته شدم از تیکه های فامیل و بقیه که چرا دخترت خواستگار نداره،$$یه یاغی ام که همه میخوان رامم کنن(اینو ی شب بعد کتک خوردن از پدرم نوشتم)&باشه ولی زندگی ی مادر پدر خوب ی زیبایی خوب ی زندگی بی تجاوز و ی زندگی بی حرف مردم و ی زندگی بدون حرص خوردنم  بهم زیادی بدهکاره^پیر شدم  پیررر🥺🥺 لطفا اگ اذیتت و ناراحتت کردم  ببخش و ادامه نده حتما حالم خوب نیس اما تو بدون عادی ای مرسی که درک میکنی💙😇😍هعی اینو که امشب مینویسم درست شب عیده و من جلوی ی جمع بزرگ از پدرم سر چیز فوق العاده کوچیک کتک خوردم و کلی فوش و عیب های چهره و رنگ و پوست و همه رو بهم جلوی مهمونامون گفت خیلی دلم شکست اینو عوض نمیکنم تا اگ تلاشای زیادم نتیجه داد یادم نره و فراموش نکنم کیا اذیتم

ممکنه حساسیت باشه. اونم چیپس فلفلی...

دیفن هیدرامین غرغره(قرقره)   کن.  

تلاشتو بکن. اگر نشد، مصلحتی توش هست....🌷🌷🌷🌷بخند و شاد باش و بدون هرکسی سر راهت قرار میگیره، کمک میکنه به رشد کردنت. یا حالتو خوب میکنه و ویژگی مثبتشو یاد میگیری...یا حالتو میگیره و یادمیگیری اون طوری نباشی...🌷🌷🌷🌷
ممکنه حساسیت باشه. اونم چیپس فلفلی... دیفن هیدرامین غرغره(قرقره)     کن.  

حساسیت ندارم کلا به این چیزا 

نترس.

ولی تنها تو نیستی 

دنیا  گرفته  سرماخوردگی

لامصب  شده قاتلمون

دیگه رعایت  نکردیم  ماسک نزدن   دوباره  شد دردسرمون

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com

قبلا چیپس فلفلی میخوردی واکنش بدنت همینطوری بود؟ 

اگه میترسی سرما خورده باشی یکم آبجوش و عسل و ابلیمو بخور 

با کسی دیده بوسی نکن

سرخ کردنی نخور

اب پرتقال خوبه

آب هویج عالیه

استراحت کن

اگه طی 24 ساعت علائم دیگه ای داشتی هر 8 ساعت یه سرماخوردگی بزرگسالان بخور

قبلا چیپس فلفلی میخوردی واکنش بدنت همینطوری بود؟  اگه میترسی سرما خورده باشی یکم آبجوش و عسل و ...

مرسی بابت راهنمایی نه کلا حساسیت ندارم 

2706