2410
2553

دیشب ‌خونه خالم‌دعوت بودیم شوهرخالم خیلییی باکلاسه هی داشت تعارف میکرد به شوهرم که بیشتر بکش برنج‌بیارم‌برات کباب بخور‌ خورشت بخور... شوهرم هول شد گفت ممنون احمد اقا من  مال محمد(داداشم)رو‌هم خوردم دیگه جا ندارم... یعنی از خجالت  مردیم هممون

میشه یه صلوات مهمونم‌کنی؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

داشتم تو ویس عممو مسخره میکردم تو گروه دوستام فرستاده بودم گروه فامیلی بعد یکساعت فهمیدم بعد هیشکیم به روش نیورد

اینقد دوسش دارم که بعضی وقتا یادم میره تون دوسم نداره      

سوتی که خیلییی میده سم ترینش یادم نی

ولی اخرین سوتیم که برمیگرده به دیروز که رفته بودم بربری بخرم به شایر به جای اینکه بگم رسیدو بده گفتم رمزووو بده هعییی😐😐😐💔

😹⃢😉ولی واقعا هیچی نمیشه گفت به خری که ادعا داره اسب شاهه :))
2456

شوهرم یه بار خیلی احساسی شد گفت من تورو به خاطر خدا شکر میکنم😐😂ننه ی بچممممم هی یادش میفتم هی غش میکنم از خنده

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂
من یه بار با زن داییم و مادر بزرگم و.... اینا رفتیم کافه اون اقایی امود گفت چی میل دارین منم میخاستم ...

واییییییییی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😹⃢😉ولی واقعا هیچی نمیشه گفت به خری که ادعا داره اسب شاهه :))
2714

دیشب شوهرم گردنم قرمز کرده خونه پدرشوهرم هستیم گفت این چیه رو گردنت کی بوسش کرده گفتم ا ا دخترم بوده گاز گرفته خدا اصلن ندونستم 😡😡الان ...

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،

همین بیست روز پیش میخواستم غیبت دخترخالمو به اونیکی دخترخالم کنم یه طومار براخودش فرستادم فشارم افتاد اما خداروشکر طرف خودش مسدودم کرده بود

من 1401اومدم تاپیکای قبلی مال خاله🙄

وسط حیاط دبیرستانمون داشتم پشت سر مدیرمون با مامانم حرف میزدم یهو مدیرمون از پشت مامانم دراومد تو شلوغی بهم گفت اره من تله پول گیری و کلک بازم ولی تو برو سرکلاست سال گنکورته مثلا🫡

تا اخرسال روم نشد تو چشماش نگاه کنم

اینقد دوسش دارم که بعضی وقتا یادم میره تون دوسم نداره      
2706