2733
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید

92 بازدید | 15 پست

سلام با شریک احساسم جدیدا خیلی بحث داریم اون خیلی زود از کوره درمیره و هرچی میخاد میگی بمن .. وقتی مهمونی میرم کاری میکنه از رفتنم پشیمون شم ولی خودش همش مهمونیه حتی بهم میگ عکستو حق نداری پروفایلت بزاری و اگ فلان کارو کنی برو یامن میرم

بنظرتون موندن باهاش درسته تروخدا راهنمایم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نه اینجورادما ادمو پیر میکنن مگه اعصابت رو دستت مونده 

همین الان من بقدری در عذابم که باهرحرفش خورد میشم اون بهم میگ چون زنی غلط میکنی چیزی بگی ولی چندساله باهمیم سخته برام

همین الان من بقدری در عذابم که باهرحرفش خورد میشم اون بهم میگ چون زنی غلط میکنی چیزی بگی ولی چندساله ...

ولش کن عزیزم تب عشق یه روزی سرد میشه بعد باید یه عمر حرف بخوری بدبختی تحمل کنی 

اصلا درست نیست همین مورد هایی داشتم این افراد کمبود محبت و سختی تو زندگی داشتن و تعادل روح و روانی د ...

درسته اصلا تو دعوا منطقی نیست اگر فوش نده اروم نمیشه فوشایی ک حتی غریبه هم ب غریبه نمیده.....

سخته برام .. ولی اون حتی من مهم نیستم براش حتی اگ چندروز ازم بی خبرباشه

ببین بودن با این آدم ضررررره فقط ولش کن فوقش یه سال حالت بده بعدش حالت خوب میشه 🤗

نامه ای به همسر آینده ا م : سلام من آشپزی بلد نیستم همیشه گشنه می‌مونی بدبخت😂👋 دوست دارم بهترینم🦋🦋🦋🦋🦋🦋🪴🪴🪴🪴🪴عروس قورباقه ♥️♥️
2706