2703
2553
عنوان

تولد همسر جان

414 بازدید | 26 پست

من دوماهه عروسی کردم 

به نظرتون زوده مهمونی بدم ؟ 

چند روز دیگ تولد همسر جان گفتم تولد کوچولو بگیرمو شام درست کنم و دوتا خانواده را دعوت کنم . 

اصلا به نظرتون حالا زوده کسی و دعوت کنم و بزارم چند ماه دیگ ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

از همسر جان گفتمت معلومه 2 ماهه عروسی کردی😂

شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا  میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر  خیلی پایین تره   درو که وا کنی  ❤️خدا❤️ پشت دره.....   برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه میدی   خداوند فرمودند با زبانی دعا کنید که با آن گناه نکرده باشید   از دیگران بخواهید برایتان دعا کنند  زیرا با زبان آن ها گناه نکرده اید     با خوشحالی دیگران خوشحال شو نوبت تو هم میرسه😍😉      او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود  گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند      اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
2714

به نظرم سالهای اول خودتون باشین ی لباس خواب عروسکی هم بپوش کلی شوهرت کیف میکنه 

دورهمیو بزار برا سالهای بعد 

من خودم سر هر مناسبتی میگفتم بریم بیرون بگردیم بعدم خسته میشدم از نطر جنسی بهش توجه نمیکردم درحالی که شوهرم براش خیلی مهمه 

امسال تولد دونفره گرفتم بعد از سوپرایزو شامو کیک ی رابطه خوب 

انققققدددد خوشحال شد که نگو ینی تا چند روز ازم تشکر میکرد

حالا ما خاسیم با کلاس صحبت کنیمااا نمیزارید  چرا کمکم نمیکنید

والا من تجربه ندارم

ولی خب شرایطشو اگه داری  دورهمی هم دوست داری   دعوت کن  حال و هواتون عوضشه

شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا  میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر  خیلی پایین تره   درو که وا کنی  ❤️خدا❤️ پشت دره.....   برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه میدی   خداوند فرمودند با زبانی دعا کنید که با آن گناه نکرده باشید   از دیگران بخواهید برایتان دعا کنند  زیرا با زبان آن ها گناه نکرده اید     با خوشحالی دیگران خوشحال شو نوبت تو هم میرسه😍😉      او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود  گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند      اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

هر کاری عشقته بکن سیاست بازی ول کن 

همسر جانم نگو😂

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
2706