2410
2553
کاش یه جمله قشنگتر میگفتی تا اینکه پز میدادی 😊👍🏻

نه عزیزم پز ندادم چون از نظر خودم چیزی نیست که بشه باهاش پز داد یه شغل معمولی تو جامعه ی امروزی با درآمد کم🤭

سختی هایی که کشیدم باعث شد تا عزت نفس نداشتم بهم برگرده و قدر و ارزش خودم رو بیشتر بفهمم. سختی ها همیشه بد نیست گاهی آنقدر با یک ناراحتی خرد و ریز ریز میشی که انگار دوباره از تکه هات یک من جدید ساخته میشه اما این بار یک من قوی تر! محکم تر! 
نه عزیزم پز ندادم چون از نظر خودم چیزی نیست که بشه باهاش پز داد یه شغل معمولی تو جامعه ی امروزی با د ...

من دارم علوم تربیتی میخونم

بنظرت اینده ایی داره که بتونم معلم شم

گرایشم هم آموزش دبستانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دارم علوم تربیتی میخونم بنظرت اینده ایی داره که بتونم معلم شم گرایشم هم آموزش دبستانه

داری دانشگاه آزاد میخونی؟ اگر دولتی بخونی که رسمی از همون اول استخدام میشی ولی اگر آزاد میخونی،بعدا میتونی تو آزمون استخدامی شرکت کنی و رسمی بشی هر چند که به صورت قراردادی هم میتونی کارت رو شروع کنی 

سختی هایی که کشیدم باعث شد تا عزت نفس نداشتم بهم برگرده و قدر و ارزش خودم رو بیشتر بفهمم. سختی ها همیشه بد نیست گاهی آنقدر با یک ناراحتی خرد و ریز ریز میشی که انگار دوباره از تکه هات یک من جدید ساخته میشه اما این بار یک من قوی تر! محکم تر! 
2720
پیام نورم عزیز

فرقی نمیکنه عزیزم شما میتونی به عنوان قراردادی، نیروی خدمات، حق التدریس کارت رو شروع کنی و بعداً ارتقا پیدا کنی 

من دانشجوی داروعم  

اخی یاد خودم افتادم چ دورانی چ عشقی 

کشتم خودمو😑😐

هیس!نفس عمیق بکش!آروم باش!ریلکسسسس...این دنیا پراز تناقضه پراز اشتباه!برای این دیکته پراز اشتباه آرامشتو بهم نریز رفیق💞
من دارم علوم تربیتی میخونم بنظرت اینده ایی داره که بتونم معلم شم گرایشم هم آموزش دبستانه

اره عزیزم. من علوم تربیتی خوندم. و امسال آزمون آ.پ قبول شدم و الان معلمم. اگه به معلمی علاقه داری آینده خوبی داره. لااقل نسبت به بقیه رشته ها که استخدامی هاسون تعداد خیلی کمی میگیرن اما برا آموزگار ابتدایی شهرهایی مثل تهران و کرج و اطراف تهران خیلی زیاد میگیرن. کدوم شهر زندگی میکنید

2714
داری دانشگاه آزاد میخونی؟ اگر دولتی بخونی که رسمی از همون اول استخدام میشی ولی اگر آزاد میخونی،بعدا ...

دانسکاه دولتی نگید بگید دانشگاه فرهنگیان. فقط تو دانشگاه فرهنگیان از همون اول استخدام هستی و حقوق هم می‌گیری. بقیه دانشگاه های دولتی اعم از خود دانشگاه تهران و علامه و .... استخدام نیستی و بعد فارغ التحصیلی باید آزمون استخدامی شرکت کنند

فرقی نمیکنه عزیزم شما میتونی به عنوان قراردادی، نیروی خدمات، حق التدریس کارت رو شروع کنی و بعداً ارت ...

سلام شما میدونید چه طور میشه نیروی خدمات یا حق والتدریس شد ؟

اره عزیزم. من علوم تربیتی خوندم. و امسال آزمون آ.پ قبول شدم و الان معلمم. اگه به معلمی علاقه داری آی ...

واقعا عزیزم میشه راهنمایم کنی؟من ترم ۲ این رشتم

میترسم تا ۳سال بعد استخدامیا تموم شه و دیگه برگزار نکنن من اهوازم 

قبولیش سخته؟مصاحبش چطور

واقعا عزیزم میشه راهنمایم کنی؟من ترم ۲ این رشتم میترسم تا ۳سال بعد استخدامیا تموم شه و دیگه برگزار ...

منم پیام نور خوندم. دفترچه امسال رو نگاه کن ببین امسال اهواز چقدر نیرو گرفته . خودمم برات نگاه میکنم. 

ببین بعضی شهرها نیرو کم میخواد ولی کلا امسال چون رتبه بندی اعمال شد و خیلی ها منتظر رتبه بندی بودن دیگه خودشونو بازنشسته کردن و سالهای بعد همین روال همینه و ملی نیرو می‌خوان. اما اهواز رو نمی‌دونم. خیییلی از همکاران من از غرب ایران اومدن تهران شرکت کردن و البته اطراف تهران بزنی بهتره. تهران برا زندگی خیلی گرونه

سلام شما میدونید چه طور میشه نیروی خدمات یا حق والتدریس شد ؟

رشته تون چی هستش؟ امسال خیلی از رسته های علوم انسانی رو وارد آزمون کردن واقعا حق التدریسی و خرید خدماتی رو دارن محدود میکنن. حقیقتش هم خیلی در حقشون ظلم میشه. نصف بقیه حقوق میگیرن. تابستون حقوق ندارن. چند ماه یکبار حقوق میدن. در صورتیکه مثل بقیه معلم ها ساعت در میکنن و درس میدن

یعنی به نظرت این آزمون ها هست حذف نمیشن؟

آره بابا هست حذف نمیشه . کلی نیرو کم دارن. از سال ۹۴ تا الان هر سال گرفتن. فقط یه چند سال ۹۰ تا ۹۳ آزمون نگرفتن. 

امسال کلا منابع آزمون رو تغییر دادن. حتما دفترچه رو تهیه کن و منابع رو خوب نگاه کن چون خیلی هاست جدیده و زیاد. از الان در کنار درسهای دانشگاه اونا رو هم نگاه کن که کمتر معطل بشی. پیام نور رو هم زودتر تموم کن که جلوتر بیفتی کن ۷ ترمه تموم کردم. منم اونقدر به معلمی علاقه داشتم که رشته دومم علوم تربیتی بود. 

2706