2726
عنوان

چرا نمیوتنم به کراشم نگاه کنم

701 بازدید | 16 پست

یه بار دیدمش اصلا نتونستم بهش نگاه کنم خاک تو سرممم😐همینع که 23 سالگی هنوز سینگلنممممم

با اهنگ بخون                                                               یه دل میگه برم برم   یه دلم میگه نرم نرم 

منم دیدمش داشت نگام میکرد لبخند میزد هرکاری کردم نشد نگاش کنم😑💔

تـورا کهـ نشـد میـرومـ تـاخـودم رافراموشـ کنم):     تا جنون فاصله ای نیست از اینجا ک منم...                      ب قول شاعر ک میگه دلم میسوزد و کاری زدستم برنمی آید💔🥀او زِ مافارغ و ماطالِب او در همه حال:/

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هیچوقت کراش نداشتم

خوش به حالت اصلا حس بدیه خودتو همسطحش نمیبینی

با اهنگ بخون                                                               یه دل میگه برم برم   یه دلم میگه نرم نرم 
2728
منم دیدمش داشت نگام میکرد لبخند میزد هرکاری کردم نشد نگاش کنم😑💔

چراااااا تو دیگه چراااا😐😐😐😐

چراااااا تو دیگه چراااا😐😐😐😐

ب هرکی گفتم باور نکرده.من از وقتی بزرگ شدم هیچوقت نتونستم نگا ب پسری کنم ب پسرای فامیل وقتی جواب سلامشونو میدم در حد اینکه بدونن بااونام سرمو بلند میکنم

تـورا کهـ نشـد میـرومـ تـاخـودم رافراموشـ کنم):     تا جنون فاصله ای نیست از اینجا ک منم...                      ب قول شاعر ک میگه دلم میسوزد و کاری زدستم برنمی آید💔🥀او زِ مافارغ و ماطالِب او در همه حال:/
ب هرکی گفتم باور نکرده.من از وقتی بزرگ شدم هیچوقت نتونستم نگا ب پسری کنم ب پسرای فامیل وقتی جواب سلا ...

پسره چند سالشه بود حدودا

تیکر تولد خودمه🌹🦋 اگه امضامو داری میبینی یه صلوات بفرست به آرزوهام برسم خوندی بگو برات دعا کنم🫂

منم  همینطور 

کراشم بهم زل زده بود بعد منم یکم نگاه کردم بعد دیدم میخکوبه رو من نگاهم و بردم ی جا دیگ الان عین سگ پشیمونم

من تو زندگیت حکم ماه رو داشتم و تو زمین بودی ، من تو رو دوست داشتم و دورت میگشتم اما تو خورشید و دوست داشتی و دورش میگشتی:)ღ
نمیدونم چرا خندم گرفته وقتی تصور میکنم اون صحنه رو

چون واقعا خنده داره😂😐

من تو زندگیت حکم ماه رو داشتم و تو زمین بودی ، من تو رو دوست داشتم و دورت میگشتم اما تو خورشید و دوست داشتی و دورش میگشتی:)ღ
پسره چند سالشه بود حدودا

متوجه نشدم.کراشم منظورته؟۲۲سالشع

اره کراشت  اونم روت کراشه؟؟

اره فک کنم بدجور عکس العمل نشون میداد

2706