2737
2734
عنوان

از کارم انصراف دادم ظلم شد در حقم

601 بازدید | 36 پست

منشی شرکتمون با حسابرس شرکتمون رابطه داره و با من هم لج هست حسابرسمون به صاحبکارم گفته اینو ولش کن بره به دردت نمیخوره من یکی قویشو میارم امروز هم بهم دوباره حسابرسمون گف یه موقع گند میزنی به حساب ها حسابداری مسئولیت میخواد منم گفتم جای روحیه دادنتون هست ؟ منشی شرکت هم به صاحبکارم گفته تو بین اون و ما فرق میزاری سر اون داد نمیزنی رو مخ صاحبکارم راه رفتن ک این نمیتونه از عهده چیزی بربیاد  صاحبکارم خوب بود باهاش حرف زدم گف زنگ میزنم با حسابرس حرف میزنم ولی احساس میکنم موندنم بی فایدس و ارزش خودم رفته زیرسوال هرکاری میکردم به چشم نمیومد به صاحبکارم پیام دادم و گفتم دیگ نمیرم

خوب کردی 

دیگه نرو 

روحیه ات خراب نکن

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه زود جا زدی

سابقه من کم بود و دوماه اونجا بودم حسابدارم و رشتم سخت هست بعضی جاها اشکالاتی داشتم ک ضعف میدادم دست اینا بهونه میشد ک فلانی بلد نیست از این به بعد هم قرار بود اینجوری بشه قدر کارهایی ک کردم نمیدونستن ولی یه جا اشتباهی میکردم پررنگ میکردن 

خوب کردی  روحیه قوی میخواد این جو موندن که شما نداری انگار

میخواستم بمونم ولی چون سابقه کار ندارم و دوماهه اونجام بعضی جاها اشکال داشتم ک اونا رو هربار پرسیدنی بهونه میدادم دستشون به عنوان نقطه ضعف استفاده میکردن از طرفی هم حسابرس تو گوش صاحبکارم میخوند ک این به دردت نمیخوره نمی‌خواستم کارم رو از دست بدم 

2738
عزیزم شدیدا بهت توصیه میکنم قبل از هر تصمیمی اولین تاپیک دختر گرانبها رو بخونی. ایشون دقیقا توی شرای ...

اره می‌دونم خیلی شبیه اون هستم از نظر خانوادگی هم شبیهش هستم ولی ورق رو چطوری به نفع خودم برگردونم؟ وقتی حسابرس تو گوش صاحبکارم میخونه ک فلانی به دردت نمیخوره کارم خوب هست ولی بعضی جاها ضعیفم ک نیازمند کمک حسابرس هست ک اونم نمی‌خواست کمک کنه

حقوقت چقدر بود 

ان شالله ی شغل دیگع پیدا کنی

(فاطمه‌ هستم) برای خوشبختی من و علی💍، رونق شغلمون سلامتی خودمون و خانواده هامون یه صلوات میفرستی؟😍 1403/03/03 به آرزوم میرسم چون لیاقتشو دارم🌝🌱🌿 نوکر حضرت زهرام هروقت زندگی بهتون سخت شد بگین یا زهرا تنهاتون نمیزاره ❤️ اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک ❤️ خدایا شکرت🤲 برای هرچیز خوبی که تو زندگی م دارم، خدایاشکرت 🤲 برای سلامتی، برای علی م ، برای خانوادم ، برای همه چی🌻. 
کار خوبی کردی  مقاومت خوبه ها  اما جایی که حالت خوب نیست و سخته خودت رو وفق دادن نمونی ب ...

میخواستم بمونم ولی چون سابقه کار ندارم و دوماهه اونجام بعضی جاها اشکال داشتم ک اونا رو هربار پرسیدنی بهونه میدادم دستشون به عنوان نقطه ضعف استفاده میکردن از طرفی هم حسابرس تو گوش صاحبکارم میخوند ک این به دردت نمیخوره نمی‌خواستم کارم رو از دست بدم 

بهترین کار رو کردی اگه میموندی اون دختره یه کاری میکرد و مینداخت گردن تو 

2706