2737
2734
اره

منو میگی لطفا 

بهم میرسیم؟

حسش چیه؟

کی میبینمش

نمیخوام با تو هیچ پایانی رو بنویسم؛تو لایق ادامه دادنی...🕊️                            پیر کَردمَ دلی را که تازه هوای جوانی به سَرش زده بود ...🥲     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید حضوری همو ببینین ب نظرم میتونم بپرسم مشکلتون چی بوده؟

قراره که ان‌شاءالله بیاد حضوری حرف بزنیم هروقت مرخصی گرفت اما نمیدونم کی بیاد اصلا میاد یا نه 

غیر ازونم تا حالا ی بار دیگه حضوری حرف زدیم اما خب نمیدونم چرا فایده نداشت 

طولانیه بخاطر ی سری اشتباهات بچگانه همسرم میگه نمیخوامت البته همسرمم زودرنج و کینه‌ایه

ترجیح میده باهات دوست معمولی باشه فعلا

@vida888  

سلام عزیزم یک لطف میکنید بهم بگید اون خانومی که منو توی درمانگاه دیده نظرش چی هست 

وشغل برادرش چی هست 

وچرا از ش خبری نیست وچه موقع ازش خبر میشه 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
2728
2738

میشه واسه منم بگین

اولین بچم جنسیتش چیه و کی باردار میشم؟

کی ماشین میگیریم بلاخره

مامان جونم عاشقتم                                              در میان اشکال هندسه عاشق شش گوشه ام🌸💜         بزن باران نوازش از تو باشد گریه از من!بهانه ای بده به ابر کوچک نگاه من دراوج گریه ها فقد تو میشوی پناه من به داد من برس.........♡
وقتی اومد اشتی میکنیم یا باز به نتیجه نمی‌رسیم؟

دزخواست بذع هم

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       
2706