2737
2739
عنوان

پسرم دیشب تو مهمونی گفت....

| مشاهده متن کامل بحث + 1561 بازدید | 32 پست
هههههه.کلا گاهی نمک ازش میریزه..گاهی شور میشه دیگه...

🤡 نون خامه ای بده بهش

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       

بچه ها تو جمع خیلی بلبل زبون میشن دو نفرم باشه ازشون حرف بکشه همه رو لو میدن، دختر منم پنج سالشه خونه جاریم هرچی بلد بود رو کرد 😂

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا حفظش کنه زود هم به آرزوش برسه  بامزه گفته

همش تو فکر ماشینای اخرین ساخت دنیاس....

تو فکر الماس وبزرگترین طلا و.....ایناس...قصر میخواد و.....

نمیدونم احرش قراره چی بشه

تو همانی که دلم لک زده لبخندش را ... او که هرگز نتوان یافت همانندش را ........(السلام علیک یا اباصالح المهدی)
2728
من که یه بار تو مهمونی  کا شام کباب بود گفتم من عاشق کبابم. همه بدین من بخورم. کباب دایی ام رو ...

الهی...

نوش جانت 

تو همانی که دلم لک زده لبخندش را ... او که هرگز نتوان یافت همانندش را ........(السلام علیک یا اباصالح المهدی)
کدوم کباب یا کتکه؟ 😂😭

ههههه.نه بابا..کبابه....کتک که اشتباه بوده .....

2738
عکس پروفایلت حس خوبی رو منتقل میکنه

جدی چه خووب😍

مرسی عزیزم🤩😘

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی

نه بابا همه می دونن که پسر بچه ها عاشق ماشین هستند

یکی از دوستام می گفت برای خرید رفته بوده یه پاساژ یه بی ام و کنار ماشین اینها پارک کرده پسر خرد سالش رفته ماشین رو ناز می کرده  

عید دیدنی توی جمع تعریف می کرد و برای کسی عجیب نبود این رفتار پسربچه

نه بابا همه می دونن که پسر بچه ها عاشق ماشین هستند یکی از دوستام می گفت برای خرید رفته بوده یه پاسا ...

الهی....خدای من.....پسر منم همین حال واوضاعه..از لاستیک ماشین میفهمه چه ماشینیه..تو فیلما

امان از دست این ۶ ساله ها 😂یکی هم من دارم بعضی موقع ها چیزایی میگه که آبروی آدمو می بره 

آرزوی پسر منم ماشین شاسی بلند و آخرین مدله .

الهی همه اشون به خاستشون برسن و عاقبت بخیر بشن

2706