2737
2739

سلام دوستان امروز همسرپ گفت میخوام برای افطار مهمون بگم بیاد منم چون یکی از دوستان گفتن تا پاگشا نشدی کسیو دعوت نکن منم یه همسرم گفتم نخیرم کسی که به ما احترلم نذاشته منم دعوتش نمیکنم خونه ام  اون گفت باید بیان گفتم چرا باید بیان عیب نداره حالا که تو میگی باید منم میرم تو اتاق خودت ازشون پذیرایی کن اونم گفت که بخدا اگه بزارم دیگع بری خونه مامانت منم گفتم برو بابا و رفتم نمازمو خوندم دلم اروم گزفت اومدم بهش گفتم عیب نداره میخوایی مهمونی بگیری بگیر گفت نه نمیگیرم و باهام حرف نزد رفت بیرون به نظرت تون چیکار کنم من الان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کاش از اول میگفتی رسم رو بهش که داره برعکس عمل نیکنه  بعد میگفتی میخوای بگیری بگیر  نمیدونم خداشکر میکنم فقط که بحثتون در همین حد بوده میخوای یه زنگ بزن بگو الان باید غذارو بار بذارم  وگرنه دیر میشه چیکار کنم؟ زنگ زدی؟ بذارم؟ اگه میخوای به یه بهونه بگی باز بهش 

عزیزم مهمونی اونم تو ماه رمضون خیلی ثواب داره،،کاش همون اول قبول میکردی

میتونم‌یه سوال بپرسم؟

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

خب همون اول بدون بحث و تندی براش توضیح می دادی که این رسمه که اول پاگشا بشین بعد مهمونی بدین ، ولی در کل مهمان حبیب خداست و مایه برکته هیچوقت اینجوری نگو ، همون ساده بگیر ولی همیشه دور هم باشین به شادی ، و اینکه از همین اول کاری آتو دستش ندی که رفتن یا نرفتن به منزل پدرت رو اهرام فشار قرار بده ، یه جوری رفتار کن که ینی هر وقت خودت صلاح بدونی میری منزل پدرت 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
2706