2737
2734
عنوان

تا چه حد با قضیه انتقالی دانشجویان خارج کشور موافقید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1489 بازدید | 83 پست
اونوخ من با رتبه 3000 جربی برا خاطر هزینه های وحشتناک پردیس و آزاد  از دارو کشیدم دارم پیرا میخ ...

چی بگم 

حق داری گلم 

واقعا حیفه بچه هایی مثل شما هست 

کاش مثل آمریکا بود دولت به شماها وام میداد و در اینده از حقوقتون کم‌ میکرد

ولی خبر خوب اینه که با پیرا راحت میشه مهاجرت کرد

ولی با پزشکی و دندون نمیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب من دیدم دانشگاه ها اجازه نمیدن بهشون  یعنی انتقالی نمیدن بهشون  دختردایی خودم خواست ...

ی سوال دیگه 

شما سیستمون مثل بقیه اروپا براساس ECTS هست؟

یعنی ترمی ۳۰ تا ۴۵ واحد دارید؟

من واقعا برام سنگینه اینهمه واحد 

2731
چی بگم  حق داری گلم  واقعا حیفه بچه هایی مثل شما هست  کاش مثل آمریکا بود دولت به ش ...

ارع خداروشکر یه جورایی راضی ترم 

الان آزمایشگاه علوم پزشکی ایران میخونم حس میکنم این برام بهتر شد

ی سوال دیگه  شما سیستمون مثل بقیه اروپا براساس ECTS هست؟ یعنی ترمی ۳۰ تا ۴۵ واحد دارید؟ من و ...

نه 

ما کلا درسامون همش پروژه محور هست یعنی کلا شش تا ماژول این ترم بهمون دادن اما دایم سمینار و ورک شاپ برامون میزارن 

هوای همیشه ابری  این عکس دیروز بعد از ظهر بعد یک روز تمام بارانی از پنجره اتاقم&nbs ...

وای ذوق کردم

ممنونم واسه عکس قشنگت و این حس خوب 

امیدوارم همیشه موفق باشی و به بهترین ها برسی❤

2738
دلیل نمیشه چون سهمیه هست انتقالی رو هم تایید کنیم هر دو اشتباهن  بعد مثلا دوست شما اگه خیلی خف ...

آلمان و فرانسه شرط سن دارن اگه تحقیق کرده بودید دربارشون متوجه می‌شدید ک سن یکم بره بالا ریجکت میشن

دوست منم چند سال پشت کنکور ایران بود همیشه رتبه لب مرز میورد دیگه باباش فوری کارش رو درست کرد چون راحتتر از همه بود فرستادش روسیه

چه راحت قضاوت میکنید که هرکی رفته روسیه تنبله

دوست من تیزهوشانی بود با معدل عالی!!!!! 

ترکیه هم مثل روسیه هست فرقی نداره خصوصیش فقط پول میخواد روسیه ارزون تره

بعدشم دعوا ک نداریم اینطور صحبت می‌کنید.. 😒🙄

درست صحبت کنید!!!!!! 

اینکه اون چرا رفته و کجا رفته اینا به ما مربوط نیست

بحث من اینه وقتی 60 درصد دانشجوهای پزشکی و دندون سهمیه دار هستن طبق گفته سنجش این انتقالی هم روش 

برام مهم نیست دیگه🤷🏻‍♀️

ناعدالتی ناعدالتیه چه سهمیه باشه چه انتقالی... 

در ضمن کسی ک میره آلمان فرانسه و... کم پیش میاد بخواد برگرده ایران تا وقتی همچین کشورای خوبی زندگی میکنه به نظرم دیوونگی هست بخواد انتقالی بگیره برای ایران ک دوباره توی تخصص هم اولویت با سهمیه دارهاست

الان خود دانشجوهای پزشکی ک رتبه برتر بودن دارن هرکار شده میکنن مهاجرت کنن به المان و... چرا کسی که المان خونده بخواد برگرده ایران؟؟؟ 

کم پیش میاد 

موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می‌گذاریم. 
آلمان و فرانسه شرط سن دارن اگه تحقیق کرده بودید دربارشون متوجه می‌شدید ک سن یکم بره بالا ریجکت میشن ...

المان چون کالج داره تا ۲۵ سال میشه رفت فقط 

ایتالیا که شرط سن نداره 

فرانسه هم فقط سفارت واسه سن گیر میده میشه برا ویزای زبان اقدام کرد بعد اونجا تبدیل به تحصیلی کرد 

اینم راهش 

خب کسی که نمیره اینجاها توانش رو نداره 

ترکیه هم محض اطلاع ازمون یوس داره و هرکسی نمیتونه بالای ۹۵ بزنه مدرک زبانم میخواد که خب روسیه نمیخاد دیگه 

سالی ۶۰ تا ۹۰ واحد هم هرکسی نمی تونه بخونه 

ترکیه همین پزشکی اش اگه تو یه درس فقط بیوفتی حتی درسی مثل تاریخ یا سیاست باید کل اون سال رو از اول بخونی!

تیزهوشان بودن دلیل بر درسخونی نیست 

نمیشه به اسم تیزهوشان هرکاری کرد چون تیزهوشان بوده فلان خیلی ها تیزهوشان هستن و نمیشن

خیلی ها نیستن و میشن 

آلمان و فرانسه شرط سن دارن اگه تحقیق کرده بودید دربارشون متوجه می‌شدید ک سن یکم بره بالا ریجکت میشن ...

ببین سهمیه قضیش فرق داره مثلا فک کن 50تا صندلی پزشکی داره یه دانشگاه 3تاش برای سهمیه ای هاس ینی چ برن چ نرن اون سه تا برای سهمیه ای هاس عادی ها برا 47تا رقابت میکنن سهمیه ای ها برای اون 3تا راهشون جداس 

ولی کلا ذات اینکار معنی نداره به نظرم باید یه دانشگاه جدا برا سهمیه ای ها بزنن یا پول بهشون بدن اینکار اصن معنی نمیده

موافق نیستم یه مشت مفت خور بی عرضه که تو کشور خودشون نتونستن کاری کنن با پول میرن اونور  برای پارتی و مشروب و زن بازی و میان اینجا بی سوادی ایشونو به رخ ملت میکشت پز که میدن که هیچ با جون و مردمم بازی میکنن 

2706