2737
2734
عنوان

خاستگارم فک میکنه جذابه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 29305 بازدید | 470 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادم باشه خواستم خواستگاری کسی برم اگه ازم عکس داشت بگم تو فضای مجازی پخش نکنه! 

و دخترها هم یادشون باشه به خواستگارشون بگن تو نی نی سایت که نیستی انشالله😏😕

به جز قوم شوهر.       🥴      که ویرانگرند                بنی ادم اعضای یکدیگرند😁.                                                         ببخش بره….حوصله داری سرپل صراط ببینیشون باز؟! ✅
2731

اسی گذاشتی بلایک

تـورا کهـ نشـد میـرومـ تـاخـودم رافراموشـ کنم):     تا جنون فاصله ای نیست از اینجا ک منم...                      ب قول شاعر ک میگه دلم میسوزد و کاری زدستم برنمی آید💔🥀او زِ مافارغ و ماطالِب او در همه حال:/
2738

تصور کن خواستگارت عکس تورو میزاشتم بین یه عالمه پسر می‌گفت درباره نظر بدن اونا هم هر نظری که دلشون میخواست میدادم یا مسخره میکردن قیافه رو و میخندیدن ، می‌خوام ببینم واقعا چه حالی می‌شدی ؟ در عجبم چطور میگی دوسش داری الان 

صفحه چند گذاشتی اسی؟

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/
تصور کن خواستگارت عکس تورو میزاشتم بین یه عالمه پسر می‌گفت درباره نظر بدن اونا هم هر نظری که دلشون م ...

شما درست میگین . حرفتون صحیح هستش . اون آقا پسر هم برای خوش شآن و شخصیت داره و خونواده داره .

2706