2733
2734
عنوان

خاستگارم فک میکنه جذابه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 29305 بازدید | 470 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یادم باشه خواستم خواستگاری کسی برم اگه ازم عکس داشت بگم تو فضای مجازی پخش نکنه! 

و دخترها هم یادشون باشه به خواستگارشون بگن تو نی نی سایت که نیستی انشالله😏😕

به جز قوم شوهر.       🥴      که ویرانگرند                بنی ادم اعضای یکدیگرند😁.                                                         ببخش بره….حوصله داری سرپل صراط ببینیشون باز؟! ✅
2731

اسی گذاشتی بلایک

تـورا کهـ نشـد میـرومـ تـاخـودم رافراموشـ کنم):     تا جنون فاصله ای نیست از اینجا ک منم...                      ب قول شاعر ک میگه دلم میسوزد و کاری زدستم برنمی آید💔🥀او زِ مافارغ و ماطالِب او در همه حال:/
2738

تصور کن خواستگارت عکس تورو میزاشتم بین یه عالمه پسر می‌گفت درباره نظر بدن اونا هم هر نظری که دلشون میخواست میدادم یا مسخره میکردن قیافه رو و میخندیدن ، می‌خوام ببینم واقعا چه حالی می‌شدی ؟ در عجبم چطور میگی دوسش داری الان 

صفحه چند گذاشتی اسی؟

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/
تصور کن خواستگارت عکس تورو میزاشتم بین یه عالمه پسر می‌گفت درباره نظر بدن اونا هم هر نظری که دلشون م ...

شما درست میگین . حرفتون صحیح هستش . اون آقا پسر هم برای خوش شآن و شخصیت داره و خونواده داره .

2706