2737
2734

اداره کجایی؟

خدای بزرگ بهترینها رو در بهترین شرایط بهم دادی ازت بینهایت سپاسگزارم .خدااااایاااا شکرتتتت😍😍😍😍خدایا به خاطر چیزهایی که به ما دادی و ما اونو نمیبینیم شکرت😍الهی دامن همه منتظرا سبز شه.🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چطور عزیزم؟ از ادارات  قوه قضاییه میشه خیلی شلوغه

همینطوری کنجکاو شدم اگه برات مقدوره مرخصی بگیر استرس رو بچت تاثیر نذاره بعدا اذیت شی.

خدای بزرگ بهترینها رو در بهترین شرایط بهم دادی ازت بینهایت سپاسگزارم .خدااااایاااا شکرتتتت😍😍😍😍خدایا به خاطر چیزهایی که به ما دادی و ما اونو نمیبینیم شکرت😍الهی دامن همه منتظرا سبز شه.🙏

من افتادم رو لکه بینی و یه جورایی استراحت مطلق شدم 

ولی من غیر انتفاعی کار می کنم 

پسرم یازده روزش بود برگشتم سرکار 

همکارهای من خیلی هاتون دی زایمان کردن 

یعنی تا سی و هشت هم سرکار اومدن بعد هم زایمان کردن بعد دو هفته اومدن سرکار 

فقط یک ماه دی ماه که امتحانات هست رو نیومدن 

یعنی قبل زایمان بعد زایمان کلا یک ماه نبودن 

مادرشوهرم هم میگه سر هر چهار تا بچه تا روز آخر سرکار رفتم 

یکیشون رو که سرکار دردش گرفته 

اون زمان هم مرخصی زایمان نبوده 

میگه قبل از یک ماه برمی گشتم سرکار

2738
مرخصی میرم ولی چند روزه . معاون و رییس از مرخصی رفتن بدشون میاد . 

چند سالته عزیزم؟

من افتادم رو لکه بینی و یه جورایی استراحت مطلق شدم  ولی من غیر انتفاعی کار می کنم  پسرم ...

چرا مگه بهتون مرخصی زایمان نمیدن ؟ من میخوام بعد ۹ ماه مرخصی زایمان درخواست بدم واسه مرخصی بدون حقوق خیلی سخته اخه

چرا مگه بهتون مرخصی زایمان نمیدن ؟ من میخوام بعد ۹ ماه مرخصی زایمان درخواست بدم واسه مرخصی بدون حقوق ...

من غیر انتفاعی درس میدم 

ما خودمون باید بیمه بریزیم 

تابستون هم که حقوق نداریم بیمه رو باید خودمون بریزیم 

من چون همون هفته های اول نرفتم حقوقم قطع شد 

و شرایط بیمه ریختن رو نداشتم واسه همین مرخصی با حقوق بهم تعلق نگرفت 

اگر هم گرفت یادمه خیلی مبلغش کم بود 

ما هم اون زمان تازه خونه خریده بودیم شرایط مالیمون اصلا خوب نبود من هم رفتم سرکار 

البته دو روز در هفته می رفتم تا ساعت دوازده و نیم خیلی سخت نبود 

اتفاقا پسرم که یک ساله بود رفتم سرکار خیلی اذیت شدم پسرم رو شیر میدادم چهار روز هم می رفتم سرکار شب تا صبح پسرم بهم وصل بود خیلی بیخوابی داشتم