2733
2734
عنوان

یعنی شوهرم نمیاد دنبالم؟؟؟ +عکس

871 بازدید | 26 پست

اومدم مسافرت خونه ی پدرم چند روزه نه زنگ و نه پیام میده بعدم باهاش بحثم شد امروز بعد چند روز زنگش زدم جواب زنگمو نداد و بعدم این پیامارو داد

میخواستم بگمش برام بلیط بگیره یا بیاد دنبالم چون من این موقع سال بلیط راحت پیدا نمیشه اونم جواب زنگمو نمیده یبار ک زنگش زدم جواب نداد بعد چندساعت این پیامو داد دیگه هم هرچی پیام دادم جواب نداد

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  

ناز میکنه

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بخدا اذیت شوهرای بدبختتون نکنین.. اونا گناهی نکردن گه اومدن شما ها رو گرفتن... توی این زمونه سخت و ...

خوش ب حال شوهر تو😒

اگه مشکلات زندگی سنگه من سنگ شکنم🎭📍🗝️.   یه خانوم معلم خاص❤️ یه خانواده شاد ❤️که به همه خواسته هاشون رسیدن💪.                              𝗮𝗹𝘄𝗮𝘆𝘀 𝘀𝗺𝗶𝗹𝗲 𝗹𝗮𝘂𝗴𝗵𝘁𝗲𝗿 𝗲𝗺𝗯𝗮𝗿𝗿𝗮𝘀𝘀𝗲𝘀 𝘆𝗼𝘂𝗿 𝗲𝗻𝗲𝗺𝗶𝗲𝘀 همیشه بخند:) این دشمناتو گیج میکنه🎭
آره خوشبحالش... ولی من مرد هستم

هموووونه 😂 

ببین سختی زندگی و مشکلات اقتصادی رو مردا تنها تحمل نمیکنن که 

پس حق به جانب نباش

سومین کاربریم هست! 😑 ✌️کاربری دست دونفره، سیم کارت نداریم دیگه 😐
پس بگیر بزن شون... محکم هم بزنید.    

نه اتفاقا عاشقانه زندگی میکنیم، چون همسرم طرز تفکر شمارو نداره، یه فمنیست واقعی و معتقد به برابری حقوق زن و مرد

منو نگرفته، همو انتخاب کردیم 😏 

سومین کاربریم هست! 😑 ✌️کاربری دست دونفره، سیم کارت نداریم دیگه 😐
2706