2737
2734

عقد بودم پارسال دوتا النگو شوهرم برام خریده بود ک خیلی دوسشون نداشتم فقط چون طلا بود مینداختم دستم سالگرد عقدمون شوهرم گفت بریم برات یه نیم ست بخرم منم کلی ذوق کردم رفتیم نیم ست رو بخریم النگوهامو گرفت یه تومن گذاشت رو پول نیم ست گفت بیا برات نیم ست طلاگرفتم😂 من چقدر خنگ بودم هنوز ذوق میکردم نمیدیدم دوتا النگو از دست دادم یه نیم ست گرفتم یعنی کلا چیزی اضافه نشده 😕😐 به همه میگفتم شوهرم برام نیم ست خریده بیستتتت میلیون (پارسال) شوهرم خیلی منو دوست داره برام خیلی خرج میکنه مناسبتا 😂

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😁😁😁😁الهی 

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️