2733
2734
عنوان

طرح های ناخن پسرونه هم رسید فقط مونده حاملگی😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 95744 بازدید | 674 پست
یعنی بابای آمریکایی فیلم میسازه فقط که ذهن من خراب بشه ؟ یه وقت ضرر نکنه این همه هزینه ی فیلمش میکنه ...

چقد مغزت کوچیک فک میکنه

فکر میکنی جنگ رسانه ای ک میگن چیه؟

اره دقیقا کلی هزینه میکنن ک ذهن جهان سوم رو تغییر بدن نه فقط تو ک توی ایرانی. کل ادمایی ک جهان سومین از نظر اونا 

اون فیلما توی کشور خودشون حتی ممنوعه.....

یکم برو تحقیق کن بعد حرف بزن🤦🏻‍♀️

کاربری دست دونفره
همین لحن و ارامشتون و با شخصیتتونه که روز به روز به شیفتگانتون اضافه میشه دیگه 😐پشگل ننداز😐باسن😐ز ...

تصمیم گرفتم باهرکس مثل خودش وباادبیات خودش حرف بزنم...

🌹برای مامان شدنم یه صلوات هدیه میکنی به امام زمان(عج)؟💖🕊️🕋🙏🌱رویاهاتودنبال کن اونا مسیرومیدونن🌌🧘🏻‍♀️خدایاشکرت بابت همه چیز🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینها پیش درامده ، برای این که شنا خانمها گیر ندین یواش یواش صورتی هم میزنن . البته گمونم اینه طرحهای محرم هستش برای آقا ابا عبدالله زدن انشالله برای ولنتاین تغییر رنگ میده .

پس به چی ربط داره😂😂😂😂😂کم هم نمیاری ها😂

نه کم نمیارم چون واقعا به املای کلمات بستگی نداره 

من بجای املا به خود متن و ماهیت متن توجه میکنم سطحی نگر نیستم مثل تو😄

کاربری دست دونفره
2728
وای باورت میشه تو تابلو اعلانات آمریکا تبلیغ بارداری مردها زده بودن . نوشته بارداری و فرزند پروری حق ...

دیوار کجاست سرمو بکوبم بهش🗿

"من همونی ام کِ خیلی بد به چشمات باختم🙂💔" "مگه قرار نبود فوتبال فقط یه سرگرمی باشه پس چرا پرسپولیس همه زندگی من شد؟!🙂"                       💜BTS"blackpink💜
چقد مغزت کوچیک فک میکنه فکر میکنی جنگ رسانه ای ک میگن چیه؟ اره دقیقا کلی هزینه میکنن ک ذهن جهان سو ...

تو برو مغز خودتو اپدیت کن ،کار به سایز مغز کسی ای نداشته باش 

هی هم لفظ نیا تحقیق کن ال کن 

تو اگه حالیته بگو جهان سوم رو تغییر بدن که چی بشه مثلا؟

اونقدر دشمن دشمن کردن توهمی شدی 

همین جهان سوم هر سال چندین هزار نفرشوند میرن ل اتاری ثبت نام میکنن که برن اقامت امریکا رو بگیرن اونم تو قرعه کشی برنده بشن یا نه

نشستی تو این سایت تو هم دلت خوشه گوشی هوشمند داری لابد

یعنی بابای آمریکایی فیلم میسازه فقط که ذهن من خراب بشه ؟ یه وقت ضرر نکنه این همه هزینه ی فیلمش میکنه ...

چرا ضرر کنه از اینم بیشتر هزینه میکنه تا کشور های مختلف برن زیر سلطه اش الان خیلی از این کشور هارو نگاه کنی میبینی برای خودشون کشوری بودن آزادی داشتن اما الان هرچی آمریکا بگه باید بگن چشم چون زیر سلطه اش هستند یکیش ترکیه دقت کنی و یکن تحقیق میفهمی ولی ایران با تمام قواش مقاومت میکنه حتی اگر بهش فشار بیارن زیر بار حرف زور نمیره هرروز قوی تر میشه ولی روی پای خودشه  

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسمم کامل سیو نشده نوشتم( صلوات بفرستین برای خودتون)   ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2738
🤦🤦🤦🤦 هر پسری از این کارای زنونه بکنه مرد زندگی نیستتتن

شما هایی که به این چیزا اهمیت میدین مغزتون پوسیدست!

الان به این اهمیت میدین مردم نون ندارن بخورن!

ظاهر هر کسی به خودش مربوطه

و به شما مربوط نیست

با اینکه ۱۵سالمه اینارو میدونم ولی شماها اصلا به فکر مملکت نیستین!

فقط به فکر اینکه بقیه چیکار میکنن

یک کم التماس فکر کردن

2706