2737
2734

همش میگه پیشم نیستی سرکاری همش بخدا این یه هفته ک تعطیل بودم همش پیشش بودم صب تا شب جیران نگا میکردیم بعد دیشب میگ شما اصلا پیشم نیستین خاستم سرمو بکوبم تو دیوار از دستش گفتم مااااامااان یه هفته پدرم دراومد انقد فیلم نگا کردم باهات بعد میگی نییستی؟؟؟ با حالت قهر خابیید خب من روحیم خوب نیس الان نیاز دارم تنها باشم گاهی ولی همش تو تعطیلات ور دلش بودم الانم گفتم پا شو بریم پارک از اون ور میریم بازار دیگ من کوتاهی کردم؟؟ هروقتم با دوستم میرم بیرون میگ بیا دیگ تنهام حوصلم سررفت  چه غلطی کنم الان دو قدمم راه میره خو پاش درد میگیره

در انتظار ارامش . .♡️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خوشبحالت برا من برعکسه اصلا دلشون نمیخاد کتلرشون باشم وقتی میان خونم هرچقد میگم بریم بیرون بهونه الکی میارن

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
تا این حد؟

آره عزیزم وابسته‌هست خیلی شدید.‌. دلایلشم متفاوته میتونه ترس از دست دادن باشه ، اعتماد بنفس یا عزت نفس پایین ، ترس تنهایی ‌‌‌‌‌...

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
آره عزیزم وابسته‌هست خیلی شدید.‌. دلایلشم متفاوته میتونه ترس از دست دادن باشه ، اعتماد بنفس یا عزت ن ...

خب خیلی بده من شاید خاستم ازدواج کنم 

در انتظار ارامش . .♡️
2706