2737
2734

تو مدتی که کات کردیم هزاااااااااااااار بار به خودم قول دادم حسی که بهش دارمو تموم کنم.

اما این لعنتی بین تمام آدمایی که تا حالا دیدم بد به دلم نشسته.

با اینکه اونقدر بدی داره که منطقا بتونی خودتو قانع کنی برای حذفش. اما من دوسش دارم و کاری ازم ساخته نیست.

فکر میکنم فقط تنها چاره‌ام برگشتنشه. که اون هم محاله!

کاش کاری از دعا بر میومد... کاش معجزه میشد.

حق من نبود تو این همه مشکلی که دارم این غم هم اضافه بشه به غم‌هام.

خوشبحال هرکی که الان باهاشه و دستاشو میگیره😔

25روزه ی رابطه ی چهار ساله رو تموم کرذم شدم پوست استخون 

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

هعی چی بگم جز تف تو اینا ک به کام هیچکس نیست 💔

فقط 83 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دو سالگی نفس مامانه   محمد عادلم عاشقتم عشق مامانی😍😋خدایا پسرمو حفظ و عاقبت بخیر کن🙃آمین...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم ❤️ خدا به دلت آرامش بده. خیلی سخته...

همچنین 

مال شما چند ساله؟! 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
واسه ما به سال نکشیده بود ولی من دوسش داشتم 🥺

🤦🏻‍♀️عشق فعلا ک تازست جدا شین فردا مث من میشی خدایی نکرده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
آره خب. اون آدم هم آدم ازدواجی نبود. تهش جدایی بود

مال من ازدواجی بود 

روز اول بهم پیشنهاد ازدواج داد 

ایناهاش

1
5
10
15
20
25
30
35
40