2726
عنوان

کمک.......راه کارهایی برای ترک پوشک.....

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 25 پست
میتونی برچسبم بخری با هر جیش یه برچسب بهش کادو بدی کنار قصری بزنه

میدونی مشکل چیه؟خودش خیلی دوست داره جیش کنه.یعنی گاها با خوشحالی داد میزنه مااامااان بیا ببین اومد‍؟فقط بلد نیستش.اصلا دسشویی نمیکنه

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/
میدونی مشکل چیه؟خودش خیلی دوست داره جیش کنه.یعنی گاها با خوشحالی داد میزنه مااامااان بیا ببین اومد‍؟ ...

مگه میشه بلد نباشه . پس تو پوشک چه جوری دستشویی میکرده . احتمالا بدون پوشک میترسه زور بزنه . بهش یاد بده مثلا چشماتو ببند بگو یک دو سه تا بیاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی میپزسم میگه اره دسشویی دارم.میریم میشینه تو قصری یا دسشویی یا حموم ولی نمیدونه چجوری دفه کنه. ...

جیش رو بچه ها راحت ترن و قطعا با دفع پی پی بیشتر مشکل دارن

ولی اگه باید نیم ساعتم توی سرویس بمونی بمون و براش قصه در مورد بچه ای که دستشوییش رو خبر میده بگو تا باالاخره کارشو بکنه

سعی کن یادش بدی رو پاهاش بشینه قصری فایده نداره

قصری مصری رو بیخیال شو  مستقیم ببرش دستشویی یا تو حمام اگه دستشویی دورتره 

روزای اول هر یکساعت بببرش 

مایعات کمتر بهش بده روزای اول 

یکسره تکرار کن جیش داشتی دسشویی  تا بره تو مغزش 

جیش کرد براش دست بزن تشویق بشه

کم کم یاد میگیره صبور باش  اصلا عصبانی نشی که نترسه

با خودت ببرش دستشویی تا ببینه یاد بگیره و نترسه روزای اول

2728
بچه اولم ۳ روز طول کشید یاد گرفت دقیق دوسالش بود  بچه بعدیم  تقریبا ۲ هفته کامل یاد گرفت ...

تین فقط میگه تو خونه پوشکم کن که یدفعه جیش نیاد تو خونمون.از اون بابت استرس داره و منم برا این که راحت باشه پوشک میکنم ولی چندین ساااااعت خشک نگهش میداره.اصلا نمیدونم تو خونه چجوری آموزش میدن؟

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/
تین فقط میگه تو خونه پوشکم کن که یدفعه جیش نیاد تو خونمون.از اون بابت استرس داره و منم برا این که را ...

اشتباهت همین پوشک کردن توی خونس . بچه هنگ میکنه . سعی کن جاهایی که فرش نیست بچرخه یا سرپا باشه که نریزه زمین .

تین فقط میگه تو خونه پوشکم کن که یدفعه جیش نیاد تو خونمون.از اون بابت استرس داره و منم برا این که را ...

بهش بگو مهم نیس اگه فرشامونم جیشی بشه میشوریمش مهم اینه تو نترسی و یاد بگیری  بهش اعتماد بنفس بده نزار بترسه 

بگو دیگه نیازی به پوشک نیس  و اصلا پوشکش نکن نهایتش چنبارم جیش کنه به خودش ولی یاد میگیره 

برات بالا گفتم چیکار کنی

باز شما بچه سومته.من اولین تجربه هستش.خیلیا بهم منت گذاشتن و شماتت کردن که دیر کردی و اینا.ولی دکترا ...

منم پسرم درست 3  سالش بود جیش رو تو دستشویی میکرد. ولییییی الان 4سالشه هنوزم میگه منو پوشک کن تا پی پی کنم بعد بشور،،، یعنی این یکساله نرفته دستشویی برای پی پی، میگه میترسم  

بهش بگو مهم نیس اگه فرشامونم جیشی بشه میشوریمش مهم اینه تو نترسی و یاد بگیری  بهش اعتماد بنفس ب ...

ممنون که جواب دادی.الهی به خواسته دلت برسی

اشتباهت همین پوشک کردن توی خونس . بچه هنگ میکنه . سعی کن جاهایی که فرش نیست بچرخه یا سرپا باشه که نر ...

چشم.ممنون بابت راهنماییتون‌.الهی اون چه که تو دلته بشه قسمتت💗