2726

پسرم سه سال و نیمشه از دیروز شروع کردیم.هی میره تو دسشویی میشینه ولی خبری نیست.تا ۶ ساعتم دسشوییشو نگه میداره.براش قصری خریدیم میره میشینه دسشوییش نمیاد.خانوما چیکار کنم؟بچه های شما چقدر طول کشید؟چه کارایی انجام دادین؟

مرسی از همتون🌺

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/

پسر سومم که تازه چند روزه شروع کردم 

سه سالشه. ناامید شدم کلا😬😬

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پسر سومم که تازه چند روزه شروع کردم  سه سالشه. ناامید شدم کلا😬😬

باز شما بچه سومته.من اولین تجربه هستش.خیلیا بهم منت گذاشتن و شماتت کردن که دیر کردی و اینا.ولی دکتراش میگن هر بچه با بچه دیگه متفاوته.از سه سالگی تازه میگیم کم کم آماده اش کنین با قصه و داستان و اینا.ولی نمیبخشم کسایی رو که قلبم رو شکستم

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/

من هر دوتا از پسرامو هفته اول دو سالگیشون کرفتم و یه هفته ای خبر دادن

مرتب یادآوری کن دستشویی داره خبر بده

تو دستشویی بادکنک بزار بچه نترسه و واسش جذاب باشه

وقتی دستشوییش رو خبر میده کلی ذوق کن یه شکلات بعد از کارش بهش بده

و...

صبوری کن درست میشه 

چه کترهایی انجام بدم؟بلدش نیستم

آلارم گوشی بزار بگو زنگ خوردبایدبری دستشویی . براش قصه تعریف کن . اگر هم تو شلار دستشویی کرد فقط بگو جای جیش تو خونه نیست ببرش نشونش بده کجا باید جیش کنه . دو سه روزه درست میشه 

من هر دوتا از پسرامو هفته اول دو سالگیشون کرفتم و یه هفته ای خبر دادن مرتب یادآوری کن دستشویی داره ...

میدونی میپزسم میگه اره دسشویی دارم.میریم میشینه تو قصری یا دسشویی یا حموم ولی نمیدونه چجوری دفه کنه.بعد ده دقیقه میاییم.و این پروسه ادامه داره همچنان

بچه اولم ۳ روز طول کشید یاد گرفت دقیق دوسالش بود 

بچه بعدیم  تقریبا ۲ هفته کامل یاد گرفت ۲ سال و یک ماهش بود 

بچه سومم ۲ سال و ۴ ماهشه  تقریبا دوهفته پیش از پوشک گرفتمش کلا یه هفته بیشتر طول نکشید زود یاد گرفت و همکاری کرد 

با اینکه اصلا حرف نمیزنه  ولی زود یاد گرفت خودمو برا چند ماه آماده کردم ولی خداروشکر زود یاد گرفت 

میدونی میپزسم میگه اره دسشویی دارم.میریم میشینه تو قصری یا دسشویی یا حموم ولی نمیدونه چجوری دفه کنه. ...

تنها راهش صبره تا یاد بگیره . راهیه که باید بری . یه زره هم براش توضیح بده . مثلا یک دو سه ....

باز شما بچه سومته.من اولین تجربه هستش.خیلیا بهم منت گذاشتن و شماتت کردن که دیر کردی و اینا.ولی دکترا ...

مفهمم چی میگی 

حرف مفت همیشه دارن 

از پوشک گرفتن بچه دقیقا مثل حرف زدن شون میمونه. هر بچه ای یک سنی آماده میشه 

کسی که آرامش داشته باشه دیگران رو تحقیر نمیکنه 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
2706