2733
2734

بچه ها مستاجر نیستم ماشینم داریم، ولی این ده ساله همسرم هیچچچ کار ثابتی نداشته، بعد سالها این کار براش جور شده(راننده ماشین زباله شهرداری) ماه قبل خوب بود ۶صبح میرفت ۲ اینا برمیگشت، حالا این ماه جدید مسیرارو عوض کردن حجم کاری خیلی زیاد شده، طوری که تا ۵عصر طول میکشه.  همش غر میزنه که پولش کمه کارش زیاده .  بیگاریه.  کلااااا دلش میخواد ول کنه و نره.  ۷ ت میدن بهش . خودمم میدونم کمه ولی از بیکاریشم خسته م و صبح تا شب چشم تو چشم هم بودن.

زنگ میزنم بهش یا برمیگرده و اظهار ناراحتی و خستگی داره تاثیر میزاره روم، عصبی و ناراحت میشم.  خودمم میدونم سخته اما از هیچی بهتره.

شهر ما شرکت و موسسات و... نداره تا بره یه کار دیگه‌ .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سرمایه هم نداره واسه مغازه. ماشینم نمیده آژانس میگه داغون میشه.😕

گفتم باشه اگه گزینه بهتری داری پس برو. اینو ول کن‌.

سر درد میشم هر روززز.  

لعنت به بیکاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینقدر شغل عوض کرد تواین۱۸سال زندگی

دیدم فایده نداره فرستادم پایه یک بگیره 

الان چهارساله تو شرکته بیمه هستیم ۹ونیم میگیره زندگیم متحول شد

یکماه هم هست ک جرثقیلو گرفته گواهی ویژه گرفته

حقوق جرثقیل از ۱۵ ب بالاس

انشالا  بفرست شوهرتو ک گواهی جرثقیل بگیره 

هربارهی میترکم هی از رو نمیرم بازمیام  یک عدد معتادنی نی سایت♧♧☆♧♧ازسال۸۹ ک پسرم متولدشد تا الان کاربرنی نی سایتم ...۱۰۰بار ترکیدم  دیگه قول میدم حرفای بی ربط نزنم ک منهدم نشم😍😍🤫منودوست داشته باش نی نی یار🤗
2738

ما تو كرج دنبال كارگر ساده هستيم براي مغازه مون 

باورتون ميشه تا ٩ تومن حقوق ثابت هم ميديم و بيمه هم ميكنيم و كار يه جوريه كه پورسانت اضافه تر هم داره طرف حقوقش تا ١٣ ١٤ تومن هم ميتونه بره اگه زرنگ باشه 

با اين حال كارگر نيست 

كلي ديوار آگهي گذاشتيم ؛ كلي آدم اومدن برا مصاحبه و بهشون گفتيم بلند شو از فردا بيا ؛ فرداش ميشه و نميان ...

ولشکن بذاره نره

منم دقیقا یه زمانی تو موقعیت تو بودم بعد یکی یه کار نظافتچی برا شوهرم پیدا کرد منم گفتم برو حداقل بیکار نیستی تا کار خوب جور شه مادرشوهرم نذاشت بره و چند وقت بعدش یه کار بهتر پیدا شد ولی هنوزم که هنوزه بهم میگه تو حاضر بودی من بخاطر پول با مدرک مهندسی برم نظافتچی مردم شم.

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
ولشکن بذاره نره منم دقیقا یه زمانی تو موقعیت تو بودم بعد یکی یه کار نظافتچی برا شوهرم پیدا کرد منم ...

اینم دیروز به من میگفت تو فقط میگی برو‌. دیگه هیچی مد نظرت نیست. 

اینم دیروز به من میگفت تو فقط میگی برو‌. دیگه هیچی مد نظرت نیست. 

پایه یک داره؟

هربارهی میترکم هی از رو نمیرم بازمیام  یک عدد معتادنی نی سایت♧♧☆♧♧ازسال۸۹ ک پسرم متولدشد تا الان کاربرنی نی سایتم ...۱۰۰بار ترکیدم  دیگه قول میدم حرفای بی ربط نزنم ک منهدم نشم😍😍🤫منودوست داشته باش نی نی یار🤗
2706