2737
2734
عنوان

با اب سرد رفتم حموم

170 بازدید | 3 پست

دارم میمبرم خداکنه کف تو سرم نمونده باشه فککنم ابگرمکن خاموش بود اصلا حواسم نشد

رفتم حموم دیدم دیگه اب سرده مجبور شدم تحمل کنم😭😭

شب مهمون داریم مامانمم خونه نبود

بابام بود ک بابامم خیلی اخلاق بدی داره بهش میگفتم حتمن عصبی میشد ساکت موندم🥲🥹

سرمم خیلی چرک بود پنجرثز بود مهمونی بودیم حموم نرفتم دیگه

موهامو شستم ولی الان دست میزنم انگار یجوریه

🥺

کاربری تعلیق شده😒...امیدوارم یروزی از رویام خارج شمو ب تو یِ واقعی برسم ♡ ♥🌹 کاربری دست دونفره🌈

ما هم آب‌گرم‌کن مون خراب شده انقد حس بدی دارم باید برم حموم ولی تحمل آب سرد ندارممم 😭😭

من به تو می گویم که قوی باشی چون دیده ام که تمام مسیرهای درد، به مقصدهای خوبی می رسند و هیچ مسیری خالی از امید نیست. که هیچ شبی بدون ماه و هیچ ماهی، بدون خورشید نیست. :) ___________  حس میکنم از یه سنی به بعد دیگه حوصله گرفتن وایب منفی از آدمای دورمو نداشتم، دیگه به این فکر نکردم رفیقمه کلی خاطره داریم، یا حتی بهش احتیاج دارم فلان جا، انگاری ظرفیت ملاحظه کردنم پر شده، بدون توضیح کنار میذارم و عموما میشم آدم بده، ولی خب اوکیه________به خودت می‌آیی و می‌بینی بیش از آنکه تصور می‌کردی دوام آورده‌ای و با این حال هنوز میلی احمقانه به زندگی داری و حتی با قلبی فرسوده در جستجوی عشق می‌گردی_________

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هم آب‌گرم‌کن مون خراب شده انقد حس بدی دارم باید برم حموم ولی تحمل آب سرد ندارممم 😭😭

تازه درستش کردیم اشغال فککنم دوباره خراب شده

کاربری تعلیق شده😒...امیدوارم یروزی از رویام خارج شمو ب تو یِ واقعی برسم ♡ ♥🌹 کاربری دست دونفره🌈
2731