2737
2734
عنوان

حس ششم قوی بیاد لطفا💚💚

1064 بازدید | 204 پست

سلام دوستان

اول بگید لباسم چ رنگیه؟

هر چی راجب ازدواجم حس میکنید رو میگید؟ ظاهرش؟ خصوصیات اخلاقیش؟ فامیل یا غریبه؟ ازدواجمون با عشق یا سنتی؟ شغلش؟

یه دنیا ممنون😍💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لباست رنگ روشنه 

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       
2738

حدسی میگم تو لباست یه چیز سفید یابنفش صورتی یا زرد داری

یه infp رویا پرداز🔮عاشق نوشتن رمان🤍🐚همه فکر میکنن ادم باید دامپزشک باشه تا اطلاعاتی راجب حیوونا داشته باشه😐🩴من دامپزشک نیستم ولی اطلاعاتم از یه دامپزشک هم بیشتره🍄❤در حال رسیدن بهشم😁اگ سوالی داشتید تگم کنید و برای درخواست دوستی هم دلیلشو بگید😌اگ میخوای راجب (نجس بودن سگ،انسانو برتر دونستن،برای فحش از حیوونا استفاده کردن)بگی روی من ریپ نزن یا اگه میزنی انتظار ترکیدنتو داشته باش😐🗡راجب استایل و عقاید دیگران هم نظر نده❤🫂چون ما با تفاوت هامون قشنگیم پس به عقاید هم احترام بزاریم❤......intp.......❤
اره گلم

زرد با قرمز

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       
2706