2726
چه جوری سکه از بانک بگیریم من اخر ماه یه ۳۵ تومن پول دارم باهاش چیکار کنم 

شما كه ماشالا پول كافي داري 

مثلا ميتوني دو تا نيم بگيري 

اما اون بورسي كه گفتم ؛ اينطوريه كه مثلا ارزش سكه تمام بهار فرض كن الان ٣٠ تومنه ، ميان به صد قسمت تقسيمش ميكنن ؛ هر سهم ميشه ٣٠٠ هزار تومن . شما اگه نداشته باشي يه سكه ي كامل بخري ميري هر مقدار كه داري ازين سهم ها ميخري . بهش ميگن سكه يك روزه ، بانك هاي مختلف هم دارن ، مثل سامان ، ملت ، رفاه و ... 

مثلا اگر ٣ ميليون داريد ميتونيد ١٠ تا دونه ازين اوراق سكه يك روزه ها بخريد . همينطور هر ماه بخريد و اضافه كنيد ؛ به ١٠٠ تا دونه كه برسه ميتونيد بريد اون بانك و فيزيكي سكه رو تحويل بگيريد ؛ براي كسي كه مبلغ بزرگ نداره يه دفعه يه سكه ي درسته بخره روش خوبيه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان داری لینک بده ؟  منم تو گروه ساغرم اونم عالیه البته تازگی شده حس ششم و مثل قبل میست

نه ندارم عزیزم مشغلم زیاده گروه بهم زدم اگر کسی بتونه گروهو بزنه عالی میشه 😍هم روزمرگی داشته باشه هم پس انداز شکرگذاری

⚖️دوستان اگر سوال و یا مسئله حقوقی داشتید میتونید درخواست دوستی بدید راهنمایی تون کنم ⚖️. 
2728

بستگی داره شما اجاره نشینی یا نه قسط وام و اینا پیشتونع یا خیر چند نفرید حقوقتون چقدره ماهیانه چقدر خرج خورد و خوراکتون میشه و بعد راحت میشه برنامه ریزی کرد برای پس انداز 

دانشجوی پزشکی 💟 متعهد به کارم و مردمم 🤞🏻 من برای داشته هام جنگیدم خدایا هدیه هاتو از من نگیر                      انسان های ضعیف آرزو می‌کنند انسان های قوی تلاش .انسان های قوی اولیت را خود قرار می‌دهند و انسان های ضعیف از خودگذشتگی های بیهوده میکنند انسان ها را رفتارشان در برابر خودشان تفاوت قائل میکند نه شغل و پست  و مقام...!        🌛نی نی سایت گرامی۶بار به علت حق گویی تعلیقم کردی فکر کردی من از حرف حق دست بر میدارم؟!صد بار هم تعلیق کنی من حرف خودمو میزنم و سلام یا علی!🌜
خوش به حال عروس و دامادشون  مادرشوهر منم نون ماست میخورد و پول جمع میکرد الان مرده و یه خونه چ ...

😂😂😂

آیا بهتر نیست فکر کنیم فردا روز جدیدی است که هنوز هیچ اشتباهی در آن رخ نداده است؟

حساب میکنی خرج هر ماهت چقدر میشه مثلا ، من اقلام بزرگ مثل ،برنج ،روغن، ریکا،صابون ،رب وچایی، و‌قند وشکرو مرغ و گوشت و پنیر و‌خامه و‌مربا رو ماهانه میخرم ، یع پولی میزارم کنار برای خرجای روزانه مثلا روزی ۱۰۰تومن ، و‌هرچی اضاضه موند کنار میزارم برای پس انداز😐

قلک داریم اجازه دست زدن به پولش و نداریم تا شوهرم بگه .هرسری هر چقد پول تو جیبش باشه میندازه تو قلک پول عیدیامون کادو تولدامون همممه رو میندازیم توش تا ۱۰.۲۰ میلیونم باهاش جمع کردیم سکه خریدیم

بستگی داره به:

۱ درآمدتون چقدره ؟

۲ چند نفرین؟

۳ مستاجرین یا خونه خودتونه؟

۴ ماشین دارین یانه؟

۵ کوچه شهری زندگی میکنی؟

۶سبک زندگیتون چطوریه (بعضی ها هرماه گوشت و مرغ و ماهی و میگو و انواع میوه جات و سبزیجات زیاد میخرن و میخورن و مهمه ک همیشه باشه 

امابعضیا هرچی بود میخورن مهم نیست براشون)

(بعضیا لباس و پوشاک زیاد میخرن و گرون‌میخرن بعضیاقیمت مناسب میگردن شیک و‌قیمت مناسب و چیزی ک لازم دارن میخرن)

۷کلا شم اقتصادی دارین یانه؟

مثلا من خودم خیلی اقتصادی فکر میکنم  همیشه دنبال اینم بهترین هارو داشته باشم با هزینه مناسب هم همه چی میخوریم هم همه چی میپوشم ولی میگردم قیمت مناسب و شیک پیدا میکنم و با کیفیت 

یه سر برو تاپیک پس انداز همین سایت

ببین چجوری ۴ نفری فقط یه رون خروس میخورن و جای کیک و شیرینی نون رو شکر میزنن میخورن ولی ۴ تا خونه و شاسی بلند و مغازه دارن بقیه هم کلی واسشون کف و سوت میزنن که عجب سیاستی داری

البته سبک زندگی هرکسی به خودش مربوطه من نگران روح و روان و عرت نفس بچه هایی هستم که تو اینجور خانواده ها بزرگ مسشن

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
2706