2703
2553

روز 1فروردین و 2فروردین لکه بینی داشتم

رو فروردین کامل پریود شدم تا امروز 

امروز خونریزی خیلی کم شده

من همیشه هفت روز پریود میشم و هیچوقت لکه بینی نداشتم

حالا اون دوروز لکه بینی هم حساب کنم یانه

اگه اون دوروز باشه میشه 5روز امروز اگه نه میشه روز3

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800
سوال منم هست

ماما گفت از روز خونریزی حساب کن ولی فک کنم با اون لکه بینی 7روز پریود بشم

امروز خونریزی خیلی کمه

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
ماما گفت از روز خونریزی حساب کن ولی فک کنم با اون لکه بینی 7روز پریود بشم امروز خونریزی خیلی کمه

منم دوسه باره ک لکه ببین داره و پرسیدم طولانی تر شده

حس مبکنم اون حساب نیست

روز اول روزیه ک خونریزی دارید لکه های قبل از خونریزی حساب نمیشه ولی اگه بعداز پریودی لکه ببینید پریو ...

ممنون 

این برنامه رو نصب کن دیگه هر ماه میدونی کی پریود میشی ، کی روز تخمک گذاریته ، چند روز زمان میبره دوره پریودیت و همه چیز 😉

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
2714