2733
2734
عنوان

خانمای کارمند؛ مادرشوهراتون به شاغل بودنتون حسودی می کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1696 بازدید | 89 پست
چطور میتونن اینقدر حسود باشن  هیچوقت تو زندگیم به کسی حسودی نکردم  همش‌گفتم خدایا کمکم ک ...

خواهرم به همه میگه این چون کار میکنه و پول داره از خودش منو اذیت میکنه،با این حرفها کاری کرده خونه مادرم برام جو سنگین شده. زن برادرمم پشت سرم کم نمیذاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همینو که به ما میگی به خودشون بگو . بگو ظرافت وتمیزی وخانه داری با قوی بودن وبادی بیلدینگی بودن فرق ...

والا مادرشوهرم کارای اون عفریته رو می کنه دیشب مدام صداش می کرد می گفت چرا نمیای افطار هر شب که میومدی...اونم از خواب پاشده بعد کلی ناز و ادا اومده ...

چه عالی, من چهرم خوبه یه شال رنگی سرم میکنم بهم بیاد خودشو جرررررر میده  حالمو بهم میزنه  ...

نمیدونم چه فکری پیش خودش میکنه بجای اینکه بگه عروسم قشنگ شده شیک شده بهرحال تو خوش لباس باشی باعث سربلندی اون هستی

خواهرم به همه میگه این چون کار میکنه و پول داره از خودش منو اذیت میکنه،با این حرفها کاری کرده خونه م ...

دقیقا درک میکنم

سه سال‌پیش شوهرم‌مریض شده بود.مادرشوهرم برادرشوهر بزرگم رو شیر کرد انداخت به جان‌من.برادرشوهر بزرگم کم‌مونده بود منو بزنه.انگار من‌مقصر بودم که شوهرم‌مریض شده

نمیبخشمشون

خیلی فتنه و شر و مکار هست مادرشوهرم.اون‌نمازی که میشینه یه ساعت طول میده میخونه واقعا خدا قبول میکنه؟

مادرشوهرم خدا بیامرزتش تا بود خیلی پشتم بود 

ولی خواهرشوهرها بهم افتخار می‌کنند تا حالا صد بار جلو هر کس باشه بهم میگن زندگی ی مرد رو زن می‌سازه و تو این کار رو به نحو احسنت انجام دادی 

2738

من مادر واقعیش نیست زن باباست ولی هانانت به کارم میکنه

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱
من مادر واقعیش نیست زن باباست ولی هانانت به کارم میکنه

اهانت

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱
وای سرم سوت می کشه اینا کلا نظافت و پذیرایی کردن از من یاد گرفتن بعد حالا بهم حرف میزنن

منم ب عده ای طرز زندگی و خرید کردن و...یاد دادم حالا واس خودم رفتن تو قیافه

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️
دقیقا درک میکنم سه سال‌پیش شوهرم‌مریض شده بود.مادرشوهرم برادرشوهر بزرگم رو شیر کرد انداخت به جان‌من ...

شوهرت ب برادرش چیزی نگفت؟

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️
2706