2737
2734
عنوان

در مورد رابطم شک کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 38 پست
آویزون نباش میپره

اخه میخام بیاد و برا اخرین بار حرفامو بزنم  وقتی بیاد میدونه برا دلتنگی نخواستمش ک پورو سه برا اینکه ممکنه از دستم بده خواستمش

حال دلتون خوب ❤️
ولی حتی تو بلاتکلیفی بودن با کسی که دوسش داری باشیم قشنگه🥺

نهههههه🥺

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن {  ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شوهرم پسر خالمه نظرم اینکه پیگیرش نشی تااون بیاد

اخه تا برگرده و بیاد و حرفامو بزنم و جوابمو بده از استرس جوابه صد بار میمیرم این چند روز تو بلاتکلیفی

حال دلتون خوب ❤️
ببخشید اون ۲۲

خب تو پیش دادی یا اون ؟ همسنیم 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن {  ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2728
اخه میخام بیاد و برا اخرین بار حرفامو بزنم  وقتی بیاد میدونه برا دلتنگی نخواستمش ک پورو سه برا ...

پس یجوری برخورد کن که حس کنه داره از دستت میده...خودش پیگیر باشه واسه حرف زدن با تو

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)
2738
خب تو پیش دادی یا اون ؟ همسنیم 

من  اونم بعد ی مدت قبول کرد.     خوب اگر میخواست چنین رفتارایی داشته باشه چرا قبول کرد من ک مجبورش نکردم میخوام همین حرفا رو بهش بزنم 

حال دلتون خوب ❤️
پس یجوری برخورد کن که حس کنه داره از دستت میده...خودش پیگیر باشه واسه حرف زدن با تو

فرثت نیس دیگه تو ی روز چطور این حسو توش ایجاد کنم اخه

حال دلتون خوب ❤️
من  اونم بعد ی مدت قبول کرد.     خوب اگر میخواست چنین رفتارایی داشته باشه چرا قب ...

نباید پیش میدادی 

با فامیل ی طوریه .. شاید معذبه 

بعدم چرا فک کردی دس رد میزنن پسرا؟!

ب نظر منم حرفاتو باهاش بزن 

خودتم اذیت نکن 

میشناسمش خیلی خیلی مغروره 

ادم بخاطر عشقش غرورش رو یکم میزاره زیر پا...اگه غرور مهمتر از عشقه پس عشق نیست فقط وقت گذروندنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)
نباید پیش میدادی  با فامیل ی طوریه .. شاید معذبه  بعدم چرا فک کردی دس رد میزنن پسرا؟! ب ...

اخه نمیاددد نمیتونم تا ی هفته دیگه بلاتکلیف تحمل کنم شب روزم برزخ شه

حال دلتون خوب ❤️
اخه نمیاددد نمیتونم تا ی هفته دیگه بلاتکلیف تحمل کنم شب روزم برزخ شه

چت نمیکنین ؟تلفنی صخبت کن 

فرثت نیس دیگه تو ی روز چطور این حسو توش ایجاد کنم اخه

قرار نیس توی یه روز بهش بفهمونی که....نه زنگ بزن نه پیام بده ...خودتو سرگرم کن تا فکرت نره سمتش ....هر وقت خودش پیام داد یا زنگ زد یا خواست ببینتت اونجا همه ی حرفاتو بهش بزن....خودش می‌فهمه ..پسر کسیو واقعا دوست داشته باشه می‌تونه حتی ۲۰دقیقه وقت جور کنه واسه دیدن عشقش...یکم فاصله بگیر پیگیر نباش اینقدر اگه اینجور ادامه بدی نتیجه ی برعکس میگیری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706