2703
2553
عنوان

در مورد رابطم شک کردم

480 بازدید | 38 پست

بچه ها من دیوانه‌ وار عاشقشم پسر خالمه اما حس میکنم اون اونطور ک باید منو دوست نداره یکی دو هفتس فقط شروع کردیم.    این چند روز شهر ماس امروز میره و ی هفته دیگه برمیگرده.    میخواستم بیاد باهاش حرف بزنم و یا تمومش کنم یا درستش کنم این رابطه رو ( از استرس اینکه خراب شه قلبم داره در میاد ).       چند بار اصرار کردم بیاد ببینمش ولی میگه شرایطش نیس بیام بخدا    

نمیدونم چیکار کنم باید حضوری حرفامو بزنم بدم میاد دوباره اصرار کنم اینطور ازم زده بشه  اگر بره و بخوام منتظر بمونم برگرده تا اون موقع قلبم از استرس وایمیسته ( از ترس اینکه نمیدونم وقتی حرفامو جدی زدم میره یا میمونه و درستش میکنه ) 

بگید چیکار کنم اخه 

حال دلتون خوب ❤️

سن جفتتون ؟

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن   ■تیکر هدف❤️{  ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
ولی حتی تو بلاتکلیفی بودن با کسی که دوسش داری باشیم قشنگه🥺

چیش قشنگه؟مرگ تدریجیه...عذابه....بلاتکلیفی چیز قشنگی نیست...منتظر بودن برای عشق قشنگه...نه بلاتکلیفی

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)
2706