2726
عنوان

مامان و بابام بدون من رفتن مسافرت:(

| مشاهده متن کامل بحث + 1876 بازدید | 91 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیتونم بهت حق بدم

بعدم پسفردا یه شهر دیگه قبول بشی بری خوابگاه دیگه کل کارات با خود میشه،غذا پختن،لباس شستن و...

دیگه بچه نیستی

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
2728

الان که تنهایی بهترین فرصته برای خوندن

خواهرمنم زمان کنکورش هیچ‌جا نمیرفت 

دردهایی که هیچوقت تمام نمی شوند...                              من بین آدما فرق نمیزارم،همه به ی اندازه برام مهم نیستن😆😌                                                                            
خب الان که نرفتی دیگه ناراحتی نداره ما هم از این موقعیت ها زیاد داشتیم 

خب حرفایی که بهم گفتن ناراحتم کرد

مگه من چیکارشون کردم میگم همین یه ساله تابستون هرجا خواستید برین میام

دقیقا منم کنکوریم مثل تو و الان بزور اومدم مسافرت. بنظرم بهترین راه اینه خودتو بهشون ثابت کنی وقتی ببینن واقعا داری میخونی یا گوشیتو گذاشتی کنار باهات راه میان. من دیدن خیلی وقتا دارم نمیخونم واسه همین به خواسته هام اهمیت نمیدن و تا میگم نریم شروع میکنن تیکه انداختن ک ن ک تو خیلیم میخونی 

ولی خب الان ک نرفتی دیگ چرا تو نی نی سایتی بشین بخون

بدون ک اگر موفق بشی دست و پاتو میبوسن و پشیمون میشن

منم از برنامه مشاورم عقب میوفتم و همش میپیچونم اونم هی میگه بگو نرن ولی کیه ک گوش بده. همه مثل همیم❤

خوبه تنهات گذاشتن بشین بخون  نه تقصیر توعه نه تقصیر اونا عیده طبیعیه بخوان برن مسافرت

خب آخه هرسال عید هیچ جا نمیرفتیم امسال نمیدونم چشونه ۵ بار تا حالا رفتن مسافرت ۱۰ بار رفتیم روستا هزاربار رفتن مهمونی هیچوقت اینجوری نبودن

خب رفتن که رفتن نه تو بخاطر اونا برنامه هاتو خراب کن  نه اونا میتونن بخاطر تو جایی نرن اینطو ...

من کاری به رفتنشون ندارم قبل از اینکه برن هرچی از دهنشون دراومد به من گفتن

2706