2410
2553
عنوان

مامان و بابام بدون من رفتن مسافرت:(

| مشاهده متن کامل بحث + 1843 بازدید | 91 پست

خب رفتن که رفتن

نه تو بخاطر اونا برنامه هاتو خراب کن 

نه اونا میتونن بخاطر تو جایی نرن

اینطوری خونه ساکت تره بهتر درس میخونی

من‌از‌بیگانگان‌هرگز‌ننالم!که‌‌بامن‌هرچه‌کرد‌آن‌آشنا‌کرد.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی کنکور پدر مادر خیییلی نقش مهمی دارن 

چون هفتاد درصدش درس خوندن شماست بقیش فراهم کردن امکانات و آرامش و همراهی کردن خانواده س 

خیلی حق داری.بعدا توقع رتبه خوب هم دارن ازت با این حمایت هاشون 

2720

بابا از زندگیت لذت ببر کنکور چیه بعدا این سالها برنمیگردن خودت که بچه زرنگی .والا من بدون خوندن دانشگاه دولتی چمران قبول شدم خودموازهیچی محروم نکردم

همیشه چرخ وفلک زندگی ثابت نمیمونه🙃🌹
2714

پدرت کل سال کار میکنه مادرم همینطور بهشون حق بده یه عید میخوان استراحت کنن برن تفریح شما بمون خونه درستو بخون اونام به استراحت و تفریحش ن برسن

خدایا امیدم فقط به خودته....... 

اصلا امسال ۵ بار رفتن مسافرت باهاشون رفتم گفتم دیگه من عید هیچ جا نمیام داد و بیداد میکنن که تو درک نداری تو مثل یه بچه کوچیکی اونجا بیار بخون خب مردم تو کوه هم میرن درس میخونن بدون هیچ امکاناتی دکتر میشن اما تو این همه برات خرج کردیم حالا دو روز درس نخون

یه جوریم میگن خرج کردی انگار چیکار کردن کلا فقط پول آزمونم رو دادن کتاب تست و مشاور و ....همه رو با پول خودم دادم هیچی خرج نکردن بعد بهشون میگم کلاس میخوام برم میگن پول نداریم بعد الان رفتن یه ویلا که شبی نزدیک ۲ میلیون پورشه اونوقت کل کلاسی که من میخواستم بدم ۱و ۵۰۰ بود:/

مشکل من مامان و بابامه قبل از اینکه برن هرچی از دهنشون دراومد به من گفتن خب الان تقصیر من چیه 

ول کن دیگه الان رفتن بهش فکر نکن پاشو درس بهون

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
بنظرم نباید بری اگ درست واست مهمِ و اینکه حقم نداری بخاطر مسافرت رفتن اونا دلخور شی:/

خب منم چون درسم مهمه نرفتم بخاطر مسافرت اونهم ناراحت نیستم بخاطر حرفایی که بهم گفتن ناراحتم 

از اینم میترسم یه وقت قبول نشم بدتر بشه

2706