2703
2553
عنوان

مامان و بابام بدون من رفتن مسافرت:(

1843 بازدید | 91 پست

من کنکوریم چند روز پیش گفتم که امسال عید میخوام درس بخونم مسافرت نریم گفتن باشه هیچجا نمیریم تو درس بخون بعد رفتیم روستامون دو روز موندیم اون دو روز نتونستم درس بخونم بعد برگشتیم الان دوباره شروع کردم به درس خوندن که یهو همین یه ساعت پیش دیدم دارن یواشکی باهم حرف میزنن که بریم مسافرت.منم هیچی نگفتم بدون اینکه به من بگن کجا وسایلا رو آماده کردن گفتن بیا بریم منم گفتم که قبلا گفتم میخوام درس بخونم شروع کردن به داد و بیداد و خودشون رفتن...

من مشاورم بهم برنامه میده دو روزه همش دارم از برنامش عقب میمونم هی بهم میگه به مامان و بابات بگو مسافرت نرن اینجوری عيدت رو از دست میدی 

خب من بعد عید میخوام بدم مدرسه و امتحانات نهایی و شبه نهایی هست اونموقع نمیتونم برا کنکور بخونم الان بهترین فرصته که اونم نمیزارن:/

الان بنظرتون تقصیر منه؟

خب الان ک تنهایی راحت بشین بخون

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تنها ميموني ؟كجا رفتن؟ناهار شام چي؟

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)

نه تقصیر تو نیست 

امدی جانم به قربانت ولی حالا چرا.... بی وفا حالا که من افتاده ام از پا چرا ....... نوشدارویی و بعد مرگ سهراب آمدی...... سنگدل این زودتر می خواستی حالا چرا آمدی ..... عمر ما مهلت امروز و فردای تو نیست ..... من که یک امروز مهمان توام فردا چرا ......... ....... ........ ........ .......... ...‌..  .......‌  واین دنیا زودتر از آنچه که فکرش را کنی تمام می شود و تو میمانی با حسرتی عظیم در روز وانفسا‌ .... روزی که در آن اگر توشه ای نداشته باشی حیران و سرگردان خواهی ماند.... در این دنیا تا میتوانی حق الناس و حق الله را مراقبت کن .... قبل از اینکه به حسابت رسیدگی کنند خودت به حسابت رسیدگی کن . اگر می‌شود هر شب محاسبه داشته باش.... سبکبال باش... نمازت را در اول وقت آن به جا آور.... روزه و دیگر واجبات را انجام بده .... باشد که خداوند از تو درگذرد .......... خدایی که در این نزدیکی ست و همواره به تو یاری می رساند        ...............آرزویترابرآوردمیکندآن🦋خداییکه🦋آسمانرابرایخنداندنگلیمیگریاند
2714

منم بدون من رفتن مسافرت 😑

غمت نباشه منم دارم میرم شهرستان از حرص اونا

با افتخار زاده لرستان⁦♥️⁩فقط اونجا که فرح علیپور میگه :نرخ بوس دخترو نرخ زعفرونه پس قدر خوتونه دونسوعیت😎،ویییی افری قمر تاج هل و دارچینی بفرما تا ریم و شو نشینی،سلطان چوپی های دوپای لرستان هستم😂کمانچه باز کل طایفه بنده هستم😆هه گوتم وری وری تا بینم بالاته،حالوعه کنم خره حالوعه گنم خره مر کنم گرونه آی مر گنم گرونه؟یک عدد گوطلای شلیطه هستم در خدمت نی نی سایتای عزیزززز.

خوبه تنهات گذاشتن بشین بخون 

نه تقصیر توعه نه تقصیر اونا

عیده طبیعیه بخوان برن مسافرت 

باید به تمام نَشُدن های زندگی ام بگویم که من از صمیم قلب دوستتان داشتم آنها نشدن هایی بودند که هیچ حکمتی پشتشان نبود!نشدن هایی که برای ^نَشدن^ شُدَنشان تنها من مقصر بودم که زورم به سنگ هایی که خدا جلوی پایم انداخت نرسید خدایی که مدت ها دوست میپنداشتمش اما من را موجودی خلق کرد تا دیگران با دیدنم احساس خوش بختی کنند و شکرش را بجای آوردند و نه تنها از کیسه ی قرة العین هایش چیزی برایم کنار نگذاشت بلکه در قوانین زندگی ام نوشت حتما پس از هر سختی سختی بسیار باشد روزانه چهار بار درد بکشد و به موجب بیماری اش هیچگاه موفق نشود حضورم در حوالیِ رگ گردنش لازم نیست و بگذارید به حال خود رها شود و من همه ی این ها را در حالی فهمیدم که در اوج درد و غرق در همه ی آن نشدَن ها در جایی حوالیِ قلبم امید به لمس دستی در تاریکیِ زندگی اَم داشتم تا کمی از این لجنزار بیرون کشیده شوم! که‌ناگهان فهمیدم من تنها هستم؛انسان تنهایی که فهمید این بالش هست که اشک هایش را پاک میکند تا وقتی تمام شود! و تنها پتو است که به او ارامش میدهد انسانی که فهمید اشیا چقدر برای کم کردنِ دردِ بلایای بسته بندی شده ی فرستاده شده از سوی خدا تلاش میکنند... انسانی که دیگر قوی و جسور نیست ته دلش قُرص نیست اما به‌واسطه ی درک‌ تنها بودنش کمتر از غم های پی در پی آسیب میبیند
2706