2703
2553
عنوان

شما کفش پاشنه بلند می پوشین یا کتونی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2236 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خب بستگی به شرایط و مکانی که قراره برم داره 😐

عکس پروفایل من نیستم و فیک هست ولی بدلیل اینکه ب طرز عجیبی شباهت داشتیم گذاشتم                                            دلم میخواست مودبانه ازتون خواهش میکردم ک درخواست دوستی ندید آقایون ولی متوجه شدم ک باید شبیه خودتون حرف بزنم ک شاید فهمیدید🥴😂 پس دیگه نمیگم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ❌😒 هر نر مریضی ک خواست ، درخواست دوستی بده مهم نیس☺️ اما من دلم نخواس رد میکنم😜 دلمم خواس می‌پذیرم 😳 و تو شخصی دارم براش 😂🖕🏻☑️ حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️.  دیگه اون ماه شاد سابق نیستم. از فردی ک خیلییییی دوسش داشتم بدترین ضربه روحی رو خوردم 😢 زمان نیاز دارم تا دوباره بتونم شاد شم ولی من هرگز فراموشش نمیکنم چون نمیتونم ، تا لحظه ای ک نفس میکشم ب یادشم و دوستش دارم😪 فقط کاش بر میگشتی ک خیلی دلتنگتم 🥺💔
2714

من کتونی و کالج میپوشم

برو بچ این کاربری متعلق به یه نفر نیست پس هی نپرسین چرا تو تایپیک قبلیت اینو گفتی چرا صحبتات تو تایپیکا متغیره اینجا یکی ارزوشه بچه دارشه یکیمون ارزوشه توی کنکوری ک پیش رو داره موفق شه و رشته مورد علاقشو دنبال کنه یکیمون تمام فکرش قبول شدن ازمون استخدامی اموزشو پرورشه و رویاش معلمی یکی بهتر شدن حال بچش اینجا هممون ارزوهایی داریم غمایی داریم دلمونو نوازش میدن اینجا جاییه واسه رهایی پس باهم مهربون تر باشیم❤❤❤
2706