2726

منظورم نیوتون با کفشه یا کتونی؟

من خیلی کفش دوست دارم ولی به نظرم کفش تو فرهنگ ایران جا نیفتاده

زندگی قرار است پر از لحظه های خوب باشد😍 می شه لطفا یه صلوات مهمونم کنید🥺🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کتونی 

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

پاشنه بلند میپوشم اصلا میونم با کتونی خوب نیست

بخاطر وقتایی که آرزوهامو دو دستی به کسایی که هیچ تلاشی براش نکرده بودن تقدیم کردی و بخاطر وقتهایی که بابت چیزی که هیچ نقشی توی به وجود اومدنش نداشتم عذاب کشیدم و بابت وقتهایی که بقیه بهم گفتن دردهات نتیجه ی اعمالته در حالی که هیچ گناهی نکرده بودم بابت سختی هایی که بعد ازهر سختی دادی و بابت گریه های بعد از گریه ای که نازل کردی بابت زجر عزیزانم بابت اینکه تنها در حوالی رگ‌گردن من نبودی دیگر خدایی ندارم باشد که با بندگان برگزیده ات شاد باشی! بهم نگید سخت نگیر لابد سخته برام!سخته و میخوام بابت سختی و غمی که دارم سوگواری کنم وگرنه کیه که از بیخیالی و عیش و نوش بدش بیاد😒
2706