2737
2734
عنوان

چجوري مرغ درست كنم خوشمزه بشه

730 بازدید | 43 پست

فردا مهمون دارم چيكار كنم قورمه سبزيم روغن سياه بندازه و جا افتاده شه مرغ رو به چه روشي درست ميكنيد كه خوشمزه شه هر وقت مرغ درست ميكنم خيلي بي مزه ميشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم لایک کنید لطفا 

ایـن روزهـا منـ خـدای سکوتـ شدمـ 🖤خـفقـانـ گرفـتهـ ام تـا آرامـشـ اهـالـی دنیـا... خـط خـطیـ نـشـود... اینجـا زمـین استـ... اینجـا زمیـن استـ و رسم آدمهایـش عجیبــ :) اینجــا گم کهـ میشـویــ بـه جایـ اینکـه دنبالــت بگردنـ ...فراموشـتـ میکننــ 🖤✨
2738
من یه مرغی میپزم همه عاشقش شدن بگم برات

بگو دیگ زیر لفظی میخوای

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️

مامانم مرغ و یکم آبپز میکنه که کثیفش بره 

یکم تفت میده یا پیاز و فلفل دلمه و کرفس و هویج 

بعد رب میزنه 

بعد که پخت دوباره سرخ میکنه آب مرغ هم جدا میزاره تو سفره (زعفران هم میزنه) 

برنج رو هم تو پلوپز درست میکنه با زرشک و زعفران و خلال بادام یا پسته تزئین میکنه 

کنارش باقالی پلو هم میزاره 

برای قرمه سبزی هم سبزیش رو زیاد تفت میده 

از صبح هم بار میزاره لوبیا شم از شب قبل خیس میکنه 

تلخی لیمو عمانی رو هم میگیره 

می‌سازم دوباره😍🙂

تجارب یک عدد دخمل مجرد 😂 : 

مرغ رو خوب سرخ کن ! خیلی آب نریز که بی مزه شه! طعم دهنده مرغ بزن ! پیاز برای لعاب دادن یادت نره! ریش به موقت زمانی که آب یکم داغ شده و میخواد بجوشه اضافه کن! آلو خشک هم تو خورش بندازی هم خوش طعم می کنه غذا رو ! 

اگه سرخ کردن مرغ برات سخته ، آب پز کن ! حتی می‌دونی بعد آب پز کردن پودر سوخاری بهش بزنی و چند دقیقه کوتاه بذاری رو گاز تا سرخ بشه و سوخاری بدی به مهمون  !

2706