2726
عنوان

چرا شوهرم جدا می‌خوابه!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2508 بازدید | 62 پست

خروپف میکنی؟

من به خاطر خروپف شوهرم پنج سال فراری بودم از خوابیدن پیشش و تازه عمل کرد راحت شدم

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم شوهرم شیفت شب باشه خوابم نمی‌بره حتی خیلی خسته باشم باید کنارم باشه تا با خیال راحت بخوابم 

این وابستگی خیلی بد هست ☹️

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
2728

بزار نفس بکشه بابااا به جای خوابش هم گیر میدین  ول کن بزار راحت باشه والا هرروز دورتر میشه هاا

میرقصانم زندگی را به سازم.   کاربری ماله دوتا دوسته که یکی ترکید و شماره ی دیگه نداشت لطفا گیر ندین که مجردم یا متاهل من مجردم و تو رابطه دوستم متاهل 

شاید تو لپ تابش چیزی داره که صبح زود میره سراغش دفعه بعدی صبح زود سر لپ تاب دیدیش با همون بکوب تو سرش  

پولی که ما شب خرج میکنیم صبح از تو دهن شیر درمیاریم پس جلو ما با پول بابات قیافه نگیر😏😏
حق داری من اینجوریم اماکارشوهرت هم درست نیس انگارداره فرارمیکنه

چند روز پیش مهمون داشتیم من فکر کردم مهمون ها خوابن توی اتاق ، بعد شوهرم دراز کشید تو پذیرایی بهش گفتم بیا بخوابیم گفت فعلا می‌خوام دراز بکشم ، گفتم خب بیا پیش من دراز بکش 😐 خلاصه با کلی اصرار اومد ، فرداش مهمونمون گفت عزیزم ببخشید دیشب صداتو شنیدم به شوهرت میگفتی بیا پیشم بخواب ولی اصلا کار شوهرت درست نیست تو بهش اصرار میکنی

راستی بورس درگیری ذهنی میاره چون هم با پول و احساس آدما رو درگیر می کنه لازمه که تمرکز داشته باشه

خدایا سپاسگزارم.خدایا همه منتظرا زودی مامان کن و مواظب همه مامان ها و بچه ها باش[smiley]l/l_27.gif[/smiley] 23 دی 94
2706