2733
2734
عنوان

بچه های همسایمون از هشت صبه

1053 بازدید | 82 پست

تا الان تو کوچن دارم سر سام شدم ن تونستم بخوابم ن استراحت کنم پریودم شدم 

صداشونم کم نیست 

چهل تا بچننننننن 

به خدا سرم درد گرفته 

صدای توپشون مث میخ تو سرم کوبیده میشه 

کوچه بم بست 

خونه ها هم ویلاییی80متری(اینو گفتم ک نگین بزرگع) 

چند روز پیش پدرم با همسایه دعواش شد سر همین به پدرم فحش پدرو گوه نخور داد 

خسته شدم 

شما بگین چیکار کنیم؟ 

خونه مال خودمونه

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

بچه میزان واس کوچه😒نمیتوننن تو خونه تحمل کننن ما باید زجر بکشیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عجب تحمل کن برو اتاق دیگه ک صدا کمتر باشه 

برو بچ این کاربری متعلق به یه نفر نیست پس هی نپرسین چرا تو تایپیک قبلیت اینو گفتی چرا صحبتات تو تایپیکا متغیره اینجا یکی ارزوشه بچه دارشه یکیمون ارزوشه توی کنکوری ک پیش رو داره موفق شه و رشته مورد علاقشو دنبال کنه یکیمون تمام فکرش قبول شدن ازمون استخدامی اموزشو پرورشه و رویاش معلمی یکی بهتر شدن حال بچش اینجا هممون ارزوهایی داریم غمایی داریم دلمونو نوازش میدن اینجا جاییه واسه رهایی پس باهم مهربون تر باشیم❤❤❤
چطور ۴۰ تا زابیده؟

مال ی نفر نیست همه محله جمع شدن

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
2738
برو توپشون رو پنجر کن

خدالعنت کنه ننه باباشونو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چطور ۴۰ تا زابیده؟

گلم منظورش بچه یه همسایه نیست وقتی یه بچه بیاد تو کوچه کم کم بچهای همسایه و حتی محله های دیگ میان

برو بچ این کاربری متعلق به یه نفر نیست پس هی نپرسین چرا تو تایپیک قبلیت اینو گفتی چرا صحبتات تو تایپیکا متغیره اینجا یکی ارزوشه بچه دارشه یکیمون ارزوشه توی کنکوری ک پیش رو داره موفق شه و رشته مورد علاقشو دنبال کنه یکیمون تمام فکرش قبول شدن ازمون استخدامی اموزشو پرورشه و رویاش معلمی یکی بهتر شدن حال بچش اینجا هممون ارزوهایی داریم غمایی داریم دلمونو نوازش میدن اینجا جاییه واسه رهایی پس باهم مهربون تر باشیم❤❤❤
عجب تحمل کن برو اتاق دیگه ک صدا کمتر باشه 

تا توی اتاقممممم میرسه صداشون از هشت صبحه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

از این بی فرهنگا باید ترسید  دین و ایمان ندارن فکر میکنن آزادن هر غلطی بکنن      شاید با شکایت به نتیجه ای برسین که اونم دردسر داره 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
2706