2726
عنوان

جاریم آرایشگاه داره ولی من دارم میرم جای دیگه موهامو کراتین کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1081 بازدید | 34 پست
عزیزم پروتیین کنی بهتره  کراتین مو رو داغون میکنه

آره به منم گفت فردا بیا ببینم پروتین کنم یا کراتین ولی جاریم چند وقت پیش گفت اگر پیشم نیای دلخور میشم منم نمیخوام به شوهرم دروغ بگم ولی خب گیر کردم میترسم دلخور شه 

میرقصانم زندگی را به سازم.   کاربری ماله دوتا دوسته که یکی ترکید و شماره ی دیگه نداشت لطفا گیر ندین که مجردم یا متاهل من مجردم و تو رابطه دوستم متاهل 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا پیش جاریت نمیری

حوصله ندارم بشینه حرف بزنه اخه خواهر شوهرم رفته بود پیشش هی میگفت موهاش جون نداشت خودش خیلی تکون می‌خورد همش حرف میزد از کار موندم و ..... کلا هم دوست ندارم پیش قوم شوهر برم غریبه رو ترجیح میدم

میرقصانم زندگی را به سازم.   کاربری ماله دوتا دوسته که یکی ترکید و شماره ی دیگه نداشت لطفا گیر ندین که مجردم یا متاهل من مجردم و تو رابطه دوستم متاهل 
2728
آره به منم گفت فردا بیا ببینم پروتین کنم یا کراتین ولی جاریم چند وقت پیش گفت اگر پیشم نیای دلخور میش ...

جاریت اگر کارش به دلت نیست خب اجبار نیست که بری 

اما حستو متوجه ام عزیزم

اگه جاری جلو فراز ازت پرسید موهاتو‌کجا‌کراتین‌کردی چی

نمیپرسن اخه فراز یا سر کاره یا خونه خوابه مادرشوهرم که فوت شد همو نمی‌بینیم جز عید ها و مراسمات منم واسه همین قبل عید نرفتم که بگم کراتین نکردم

اصلا دروغ نگو اگه پرسید راستشو بگو

چشممم ولی دعوا میشه اصلا دوست ندارم به خاطر جاری با شوهرم بحث کنم

مجبوری دروغ بگی ؟ حقیقتو داد بزن

خخخ دعوا میشه

مگه واجبه پیش جاریت بری

ببین گفت اگر پیشم نیای دلخور میشم منم به شوهرم گفتم من دوست دارم برم پیش فلانی ولی همسرم گفت نه برو پیش پریسا نزار ناراحت شه منم چیزی نگفتم که بحث پیش نیاد 

اتفاقا غریبه بهتره اگه مشکلی ام پیش اومد راحت حرفتو میزنی 

دقیقاااا یه بار ته موهامو زد قشنگگگ کج زد منم سکوت کردم چون اگر چیزی میگفتم دعوا درست میشد 

دقیقاااا یه بار ته موهامو زد قشنگگگ کج زد منم سکوت کردم چون اگر چیزی میگفتم دعوا درست میشد 

همون برو جای دیگ شوهرت گفت بگو رفتم پیش زنداداشت 

جاری ام پرسید چند بار بگو اتو کردم بعد دیگ بیخیال میشه

همون برو جای دیگ شوهرت گفت بگو رفتم پیش زنداداشت  جاری ام پرسید چند بار بگو اتو کردم بعد دیگ ب ...

اره خب منم چون همیشه موهام اتو داره بعدشم دیگه حالا حالاها نمیبینمش،

راست میگن ایرانی جماعت پیش فامیل ارایشگر‌خیاط نمیره😕

خدارو شکر که لایق دوباره ی مادر شدن شدم😍سلامتی تو راهی مهمتر از جنسیتش بود.💞ولی اینکه خدا هوایم رو داشت هم دخترمو بهم داد هم اکنون پسرمو💞همسرم میشنیه کنار م و میگه میخام پیراهن دکمه دار تنش کنم آستینهاشو بالا بزنم 😍😍غرطیش کنم😃😃خدایا شکرت که همسرم پسر دار شد😍عاشق ذوق تو چشم هاش وقتی از پسرمون حرف میزنه😍😍ولی مدام تاکید میکنه صد تا بچه بیاری هبچکس برام دخترم نمیشه💞برام دعا کنید این دوران بسلامت رد بشه💞😍
راست میگن ایرانی جماعت پیش فامیل ارایشگر‌خیاط نمیره😕

خخخ اونم قوم شوهررر اونم جاریه که میخواسته خواهرش بشه زن شوهرم  اووه اووه اصلااا خخخخ

2706