2737
2734

من از بچگی فکر کن بچه سه ساله زیر مشت و لگد باشع 

شش ساله باشی مادرت جوری بزنه دندون شیریی آت بره تو حلقت 

تو نوجوانی که همه نیاز به محبت دارن جوری زیر مشت و لگد باشی بگی خدایا گناه من چیه 

یهو خدا بهت نگاه می‌کنه مادرت کاری می‌کنه از شوهرش بکشه بره زن صیغه کنه 

از دختر در دونه کوچیکش بکشع مریضی ناعلاج بگیره 

جوری مریض شه خودش درمان نداشته باشه 

من بد کسی نخاستم فقط خاستم بگم خدا هست میبینع جواب گریه هام الان دارم با چشم میبینم چه جوری زجر میکشع 

خدا هست نکنین بد به کسی نکنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بالاخره یه روزی آدم چوب کارهاشو میخوره با چشم دیدم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ان شالله خدا همه رو به راه راست هدایت کنه و عاقبت بخیرمون کنه 

الان خودت در چه حالی؟ 

اوضاع خودت خدا رو شکر خوبه ؟

امیدوارم خوشبخت شده باشی 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘

مادرم اینجور مواقع میگه، داروغه ی خدا همیشه تو بازارَ

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2706