2726
عنوان

بچه ها زگيل تناسلي از تماس پوست

899 بازدید | 32 پست

پوستي هم انتقال داده ميشه؟يا فقط از طريق ترشحات و ايناس

خواهرشوهرم زگيل داره و هميشه با شلواركه خيلي كوتاه ميمونه ،دخترمم گرماييه تمام مدت با شرت تو خونست 

و رو پاي عمش ميشينه

نگرانيم بيخوده يا ازين طريقم انتقال داده ميشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از طریق تماس مستقیم پوستی هم منتقل میشه

من زندگی خودم را میکنم و برایم مهم نیست چگونه قضاوت میشوم.چاقم,لاغرم,قد بلندم,کوتاه قدم,سفیدم,سبزه ام،همه به خودم مربوط است.مهم بودن یا نبودن رو فراموش کن،روزنامه ی روز شنبه زباله ی روز یکشنبه است.زندگی کن به شیوه خودت با قوانین خودت با باورها و ایمان قلبی خودت.مردم دلشان می خواهد موضوعی برای گفتگو داشته باشند،برایشان فرقی نمی کند چگونه هستی،هر جور که باشی حرفی برای گفتن دارند.شاد باش و از زندگی لذت ببر.چه انتظاری از مردم داری ؟؟؟آنها حتی پشت سر خدا هم حرف می زنند
اگر تماس مستقیم نباشه چیزی نمیشه

والا با شلوارك كوتاهه شرتكي ميمونه

دخترمم با شرته

الان دراز كشيدن تو بغل هم دارم كارتون ميبينن،به هر حال ادم دراز كه ميكشه اون شلواركه بالاترم ميره مثل شرت ميشه🤦🏻‍♀️رومم نميشه بهش بگم

خب چرا خودشو درمان نمیکنه!

چون تقریبا میشه گفت درمان نمیشه .باز بر میگرده 

مگر سیستم ایمنی بدنش رو خیلی قوی کنه

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏
والا با شلوارك كوتاهه شرتكي ميمونه دخترمم با شرته الان دراز كشيدن تو بغل هم دارم كارتون ميبينن،به ...

دخترت رو ب بهونه ای صدا کن 

و بعد هم براش بگو ک ب جز بغل مامان بابا بغل کسی نخواب

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏
والا با شلوارك كوتاهه شرتكي ميمونه دخترمم با شرته الان دراز كشيدن تو بغل هم دارم كارتون ميبينن،به ...

خب عزیزم واسه دخترت شلواربپوش ولی چیزی به اون نگو ک دلش بشکنه

میشه واسه شادی روح مامان بزرگم صلوات بفرسین:)؟
2706