2733
2734
عنوان

بیاید خیلی عصبانیم

183 بازدید | 15 پست

مادر شوهرم اومده بودند خونه ما منم غذا مرغ پخته بودم شبش،بعد برای ناهار فردا ازشون سوال کردم که همون مرغ رو چون اضافه اومده بود می خورند یا نه اونام گفتند که می خورند روز بعد ناهار رو که خوردن شوهرم از سرکار اومد مادر شوهرم فشار رفته بود پایین شوهرم ازش پرسید ناهار چی خوردین مادرشوهرمم گفت تخم مرغ الانم همش شوهرم بهم غر میزنه منم بهش میگم که مرغ خوردند ولی باور نمیکنه واقعا عصبانیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالش خوب نبوده اشتباهی گفته

به کتفت بگیر میخواد باور نکنه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2731
2738

ناراحت شده براش غذای دیشب رو گذاشتی حالا کاری ندارم ولی من وقتی برام‌مهمون میاد می مونه یه غذا رو دوبار نمی‌ذارم پیششون حتی اگه مادرم باشه یه چی دیگه میذارم وقتی رفتن هرچی غذا بمونه بعدش خودمون میخوریم

عجب فتنه ای بوده مادرشوهرت..😂😂😂🤣🤣🤣.ببخشید خنده م گرفت..حالا بنده خدا فشارش افتاده پایین حالش خوب نبوده..

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)
2706