2733
2734
عنوان

چرا ما دخترای ایرانی انقد اعتماد به نفسمون کمه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 90 پست
منی که فقط دیگران خوردم میکنن🙂🖤

عزیزم اعتماد بنفس داشته باشه منم قبلا اصلا دوس نداشتم جایی برم چون اطرافیان همش ایراد میگرفتن از ظاهرم درصورتی که هیچ مشکلی نداشتم 

الانم روی اعتماد به نفسم کار کردم وخیلی حالم بهترشده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم اعتماد بنفس داشته باشه منم قبلا اصلا دوس نداشتم جایی برم چون اطرافیان همش ایراد میگرفتن از ظاه ...

من پنج ساله از اینکه قیافمو ببینن و بگن چقد زشته میترسم و همیشه ماسک میزنم 

تویی که اینو میخونی یعنی تو خیلی خوشگلی، خیلی باهوشی، خیلی قوی هستی که کم نیاوردی و هنوز ادامه میدی خواستم بگم الان وقتشه خودتو بغل کنی و از خودت تشکر کنی بخاطر اینکه همیشه کنار خودت بودی عاشق خودتو وجودت باش که هیچکس جز خودت برات نمیمونه💜🫂😘 
دقیقا به مولا چشم رنگی و سبز دیدم شبیه وزغ خیلی کم توشون خوشگله

ولی همینا از نظر همه فرشتن بخدا دیدم ک میگم 

تویی که اینو میخونی یعنی تو خیلی خوشگلی، خیلی باهوشی، خیلی قوی هستی که کم نیاوردی و هنوز ادامه میدی خواستم بگم الان وقتشه خودتو بغل کنی و از خودت تشکر کنی بخاطر اینکه همیشه کنار خودت بودی عاشق خودتو وجودت باش که هیچکس جز خودت برات نمیمونه💜🫂😘 
عزیزم اعتماد بنفس داشته باشه منم قبلا اصلا دوس نداشتم جایی برم چون اطرافیان همش ایراد میگرفتن از ظاه ...

یکی دیگه از علت هاش تمسخر و ایراد گرفتن زیادی از حده مردم ایرانه

طرف به سن بلوغ میرسه پوستش جوش میزنه بینیش بزرگ میشه مسخرش میکنن و طرف تو سن حساسیه تاثیر بد میذاره روش

به امید روزی که ظالم و طرفدارهای ظالم به هلاکت برسن
یکی دیگه از علت هاش تمسخر و ایراد گرفتن زیادی از حده مردم ایرانه طرف به سن بلوغ میرسه پوستش جوش میز ...

من دقیقا الان تو این سنم

دوست دارم بدونم ۱۸ سالگی چه شکلی میشم چرا نمیگذره ای خودا😐💔

2738

آنقدر بدم میاد اونایی که خودشون و با اونیکه نچراله مقایسه میکنن 

طرف بینیشو عمل کرده 

همه جاش ژل زده 

میگه من خوش گلم یا فلانی آخه من چی بگم

اگه بهت گفتن که نمیتونی کاری رو انجام بدی فقط بهشون بخند                                                                                             بعدا میفهن که چرا بهشون خندیدی😎🌹
من پنج ساله از اینکه قیافمو ببینن و بگن چقد زشته میترسم و همیشه ماسک میزنم 

باورکن منم همین مدلی بودم 

ولی الان دیگه ماسک نمیزنم اصلا هم به این فک نمیکنم که دیگران درموردم چه فکری میکنن 

چهرمم هم خوبه ولی از بس که بقیه ایراد میگرفتن اصلا اعتماد به نفس نداشتم

من دقیقا الان تو این سنم دوست دارم بدونم ۱۸ سالگی چه شکلی میشم چرا نمیگذره ای خودا😐💔

منم مثل توام واقعا امیدم ب بعد بلوغه اگ بازم خوشگل نشم میرم خودمو از پشت بوم پرت میکنم پایبن😐💔

ب غیر این مردا و کلا جامعه دختر چشم رنگی بور سفید پسندن یه نگاه خاص تری بت دارن💔

ایرانیا که بور نیستن خیلی کم 

بابا من  اصلا کار ندارم اگه واقعا قشنگ بشن اشکالی نداره مسئله اینجاست که تبدیل به رسم شده انگار 😐 که شاید ۳۰ درصد خوشگل بشن بقیه میزنن داغون میکنن خودشونو با همون قیافه ترکیده چوسی میان  فقط و فقط چون عمل دارن 

من دقیقا الان تو این سنم دوست دارم بدونم ۱۸ سالگی چه شکلی میشم چرا نمیگذره ای خودا😐💔

نترس زیبا میشی عزیزم

این یه دوره هست همه چی بهم میریزع 

به امید روزی که ظالم و طرفدارهای ظالم به هلاکت برسن
باورکن منم همین مدلی بودم  ولی الان دیگه ماسک نمیزنم اصلا هم به این فک نمیکنم که دیگران درمورد ...

من نمیدونم هر کاری میکنم نمیتونم ماسکم بردارم انتظار دارم هر جا میرم بگن مثلا چه خوشگلی ولی از دیگران ک میپرسم از یک تا ده ب قیافم چند میدین اکثرا میگن هشت یا 9 یا هشت نیم ک این ینی قیافم خوب نیسش

2706