2733
2734
عنوان

داداشم تازگیا میره تو اتاق دست میزنع به ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3657 بازدید | 39 پست

سرشو گرم کنید که فرصت فکر کردن به چیزای متفرقه نداشته باشه

کلاسای ورزشی ثبت نامش کنید که دیگه میاد خونه انقد خسته باشه که نتونه حتی فکر کنه به اینجور مسائل

فقط دوست باشین باهاش.الان توی دوره حساسیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

15 ساله که همه چی رو میفهمه

ن این کلا نسبت به سن و سالاش انگار پیششون یه بچه ۵ ساله اس در اون حد 

چند ماهه ک گوشیو گرفتیم براش 

هیچی هم نداره 

اگ چیزی هم باشه دوستاش یادش میدن

من فقط یکم ترس داشتم 

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️
هیچ ضرری نداره براش یعنی؟

چرا عزیزم خودارضایی خیییلی ضرر داره یا ببریدش مشاوره یا براش کتاب‌های مرتبط بگیر بهش بده یا به پدرتون بگید بیشتر باهاش رفیق بشه بیشتر باهاش صحبت کنه درباره ضررهای این کارشم بهش بگه یجوری بگه که انگار چیزی نمیدونه اصلاااااا به روش نیارید و مستقیم چیزی بهش نگید 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2728
سرشو گرم کنید که فرصت فکر کردن به چیزای متفرقه نداشته باشه کلاسای ورزشی ثبت نامش کنید که دیگه میاد ...

خیلی ممنونم ازت🥺🙏

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️
2738
چرا عزیزم خودارضایی خیییلی ضرر داره یا ببریدش مشاوره یا براش کتاب‌های مرتبط بگیر بهش بده یا به پدرتو ...

چشم عزیزم 

خیلی ممنونم ازتون 🥺💋

سرشوگرم کن نذارتنهاباشه

زخمــی راکـه نچشیــده ای تمسخـرمــکن. ‏آیا امیدم را از تو بِبُرم ؟در حالی که از روی احسان آنچه که ازتو نخواستم به من عطا فرمودی ...#صحیفه_سجادیه🌱 خیلی ب صلواتاتون احتیاج دارم🍀🌼

سلام این وضعیت خیلی بده تو این سن فهمیدن این چیزا برین پیش مشاور بدون برادرتان صحبت کنید اینجا نه کسی روانشناسه نه تو این زمینه موفقه . 

این موقعیت خیلی حساسه اگر خودارضایی کنه باعث میشه آینده ی شغلی و تحصیل و ..... از بین بره.  عوارضش ام خیلی زیاده .

2706