2733
2734
عنوان

خدایا چرا خنده هامو گریه کردی؟😭😭😭🖤🖤🖤🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 155361 بازدید | 1985 پست

قلبم آتیشه 

داداشی کجا رفتی کجا رفتی چرا رفتی زیر خاک تو قول داده ولم نکنی زدی زیر قولت سامان دلم برات تنگ شده کاش دوباره صدام کنی اجی کوچولو کاش دوباره بغلم کنی نازم کنی برام قصه بگی دلم تنگ شده برات الان پیش مامان بابات آرومی راحت بخواب داداش دوستت دارم داداشی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
دیشب به زور راضیم کرد ببرمش سرخاک مامان باباش امروز سالگرد فوتشون بود دلم نیومد بگم نه ترسیدم واسه ب ...

من اصلا نمیدونستم داداشم مرده،رفتم بیمارستان ببینمش گفتن حالش یکم بد شده دکترا بالای سرش برو عصر بیا و بزور بردنم خونه،تو راه داشت بارون می مد هی التماس خدا کردم که خدایا فقط نمیره،فقط نفس بکشه،هی به بقیه میگفتن دعا کنید علی چیزیش نشه حالش بد شده،داشتم همینا رو میگفتن که یهو پیاده م کردن کلی آدم سیاه پوش دیدم خواهرمو دیدم که خودشو میزد، داشت میگفت وای علی قربون چشمای سیاهت کجا رفتی؟؟؟؟؟مات و مبهوت بودم،دیوونه بودم،میگفتم یعنی چی؟چرا سیاه پوشیدن؟زهرا چی میگه؟خودمو میزدم میگفتم چرا دروغ بهم گفتین عصر میبینمش،چرا نزاشتین برم ببینمش😭😭😭😭😭😭😭به بقیه میگفتم تروخدا کسی به مامانم نگه،به گوشش نرسه ی وقت بدون علی نمیتونه،هنوز تو همون روز گیر کرده قلبم😭😭😭😭😭😭

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روحش شاد

خدا بهت صبر بده

یکم قوی باش ، ما هم یه روز نوبتمون میشه

زندگی بعد از مرگ هم جریان داره ... خدا رحمتش کنه🌹🌹

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
واااااااای میدونست دیگه دلتنگیش تموم میشه،اگه منم بودم میگفتن دارم میرم پیش بابامو داداشم میخندیدم ب ...

اسی آروم باش عزیزم 

من بچه ی داداشم رو از دست دادم بچه ای که هم قد و بالای باباش بود ما با هر بار دیدن داداشمون مرگ رو به چشم می‌بینیم وقتی میخنده وسط خنده هاش یه آه سرده ، میدونی خیلی سخته داداش آدم داغ اولاد ببینه زندگیمون تلخه

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2728
دیشب سر نماز کلی خدارو التماس کردم قسم دادم زجه زدم که خویش کنه که منو بکشه داداشمو خوب کنه ولی نشنی ...

میفهمم، من شب پنجشنبه بهم گفتن زنده میمونه خطر رفع شد و حل میشه،چشماشو باز کرده،از شنبه غذا بهش بدید ولی جمعه صبح زود پرواز کرد،من نمیدونستم فقط التماس خدا میکردم واسه زنده موندن کسی که مرده😭💔

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
من اصلا نمیدونستم داداشم مرده،رفتم بیمارستان ببینمش گفتن حالش یکم بد شده دکترا بالای سرش برو عصر بیا ...

بمیرم برات مال من جلو‌ چشمام ذره ذره آب شد بعدم جلوم خدا ازم گرفتش

داداشی کجا رفتی کجا رفتی چرا رفتی زیر خاک تو قول داده ولم نکنی زدی زیر قولت سامان دلم برات تنگ شده کاش دوباره صدام کنی اجی کوچولو کاش دوباره بغلم کنی نازم کنی برام قصه بگی دلم تنگ شده برات الان پیش مامان بابات آرومی راحت بخواب داداش دوستت دارم داداشی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
اسی آروم باش عزیزم  من بچه ی داداشم رو از دست دادم بچه ای که هم قد و بالای باباش بود ما با هر ...

خدا به دل شما به دل برادرتون زن داداشتون صبر بده،منم هر وقت می‌خندم هر وقت یاد کاراش میفتم ی آه سردی از قلبم بلند میشه که میتونه دنیا رو بسوزونه💔

بمیرم برات مال من جلو‌ چشمام ذره ذره آب شد بعدم جلوم خدا ازم گرفتش

بمیرم برات مادرت کجاست؟😞😞خدایاااااااااا

2738
بمیرم برات مادرت کجاست؟😞😞خدایاااااااااا

مادرم آنقدر داداشمو نفرین کرد که بالاخره نفرینش گرفت مامانم خاله داداشم بود

مادرم آنقدر داداشمو نفرین کرد که بالاخره نفرینش گرفت مامانم خاله داداشم بود

یعنی بچه خواهرشو بزرگ کرد؟😞به نفرین نیست عزیزم این فکرا رو نکن،سرنوشتش این بوده،لعنت به هر چی تقدیر و سرنوشته شومه

خدا به دل شما به دل برادرتون زن داداشتون صبر بده،منم هر وقت می‌خندم هر وقت یاد کاراش میفتم ی آه سردی ...

تو رو خدا با دل شکسته ت برا زندگیشون دعا کن اگه بگم داداشم و زنش چه مصیبت ها که نکشیدن به خدا دل سنگ هم کباب میشه دعا کن گره زندگیشون باز شه 

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
یعنی بچه خواهرشو بزرگ کرد؟😞به نفرین نیست عزیزم این فکرا رو نکن،سرنوشتش این بتده،لعنت به هر چی تقدیر ...

اره مامان بابای من خواهر مامانم با برادر بابام ازدواج میکنن بعد بچه دار میشن داداش منو یک سالگی داداشم تصادف میکنن میمیرن مامان بابام بزرگش میکنن اونقدر نفرین ناحق کردن که مریض شد بعدم رفت 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

تو رو خدا با دل شکسته ت برا زندگیشون دعا کن اگه بگم داداشم با زنش چه مصیبت ها که نکشیدن به خدا دل سن ...

حتما عزیزم انشالله خدا در ازای این دردی که روی جیگرشون گذاشت حداقل دلشونو آروم کنه مشکلاتشون حل بشه شادی به زندگیشون برگرده الهی خدا ی نظر ویژه بهشون بکنه چقدر سخته ی عمر بچه بزرگ کنی بعد پر پر بشه و ناتوان از انجام هر کاری فقط تماشا کنی

اره مامان بابای من خواهر مامانم با برادر بابام ازدواج میکنن بعد بچه دار میشن داداش منو یک سالگی دادا ...

عزیزم متوجه نشدم یعنی داداشت پسر خاله و پسر عموت بود

2706